Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 11-12-2019

Developres SKYRES Rzeszów podejmuje zespół Energa MKS Kalisz. Jest to przedostatni mecz Ligi Siatkówki Kobiet w 2019 roku

Developres SKYRES Rzeszów po 11 kolejkach LSK posiada dziesięć zwycięstw i tylko jedną przegraną z Chemikiem Police. Podopieczne Stephana Antigi zrobią wszystko, aby kolejny mecz był również zwycięski. Już dziś o godzinie 18:30 w Arenie Kalisz podejmować będziemy Energę MKS Kalisz.

 

Siatkarki z Kalisza w dziesięciu dotychczas rozegranych meczach odniosły cztery zwycięstwa. Ostatnie spotkanie z Wisłą Warszawa wygrały 3:2. W składzie MKS-u Kalisz występują również byłe zawodniczki Developresu SKYRES Rzeszów, Monika Ptak (środkowa), która w tym sezonie imponuje skutecznością w bloku, Adela Helić (atakująca), którą bardzo dobrze pamiętają rzeszowscy kibice oraz Adrianna Budzoń (rozgrywająca), która również występowała w barwach Developresu.

 

Developres Rzeszów w tym sezonie zajmuje drugą pozycję w LSK. Ostatni mecz z Mistrzem Polski
ŁKS-em Łódź tylko potwierdził niesamowitą formę naszych siatkarek. Mamy nadzieję na potrzymanie zwycięskiej passy. Energa MKS Kalisz w tym sezonie zajmują ósmą pozycję w tabeli LSK 2019/2020. Developres SKYRES Rzeszów mierzył się dwa razy z MKS Kalisz i wszystkie spotkania zwyciężył.


Energa MKS Kalisz vs. Developres SKYRES Rzeszów
Start: 18:30
Miejsce: Arena Kalisz
Brak transmisji.

Wróć do listy
20 wrzesień 2020

Hala Podpromie
godz. 17:30

DevelopRes SkyRes Rzeszów
3:1
#VolleyWrocław

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. #VolleyWrocław

TAURON Liga