Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 02-11-2019

Najbliższe spotkanie Developresu SkyRes z Wisłą Warszawa odbędzie się jednak w Rzeszowie, a nie jak planowano w stolicy Polski.

Zgodnie z terminarzem mecz w pierwszej rundzie powinien się odbyć w Warszawie, ale beniaminek Ligi Siatkówki Kobiet ma problem z halą w tym terminie. Jest to bardzo dobra wiadomość dla kibiców z Rzeszowa. Bilety na ten mecz będzie kosztował 5zł niezależnie od miejsca. Dodatkowo każdy kto, kupi dowolny gadżet z sklepiku DevelopResu, otrzyma z nim bilet na mecz z Wisłą.

- Wisła wysłała do nas zapytanie, czy moglibyśmy zagrać ten mecz w Rzeszowie. Przystaliśmy na to - mówi Marek Pieniążek, wiceprezes KS Developres. - Formalnie gospodarzem tego meczu będzie Wisła, ale to my na ich prośbę go zorganizujemy. Dzięki temu nasze karnety będą ważne na to spotkanie, a karnetowicze zyskają dodatkowy mecz gratis.

Oba zespoły doszły do porozumienia a skorzystają na tym kibice. W listopadzie „Rysice” zagrają aż cztery z pięciu meczów w hali na Podpromiu, kolejno: z Wisłą (8.11), Volley Wrocław (12.11), Budowlanymi Łódź (18.11) i Chemikiem Police (25.11), a miesiąc zakończą wyjazdowym spotkaniem z BKS-em Stal Bielsko-Biała (30.11).

Wisła Warszawa vs DevelopRes SkyRes Rzeszów
8.11.2019
Start: 18:00
Miejsce: Hala Podpromie

Serdecznie zapraszamy!

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski