Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 24-10-2019

Mecz organizowany w ramach 3 kolejki LSK 2019/2020 siatkarki DevelopResu SkyRes Rzeszów podejmują na własnym terenie Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz.

Drużyna siatkarek z Bydgoszczy w tamtym sezonie uplasowała się na 5 miejscu fazie zasadniczej. Rozgrywki play-off niestety nie należały do udanych i ostatecznie zawodniczki zajęły 6 miejscu w sezonie 2018/2019. Aktualny bilans Pałacu Bydgoszcz to jedna przegrana z wicemistrzyniami Polski Grotem Budowlanymi Łódź 2:3 oraz jedna wygrana z Wisłą Warszawa 0:3. Dotychczasowe wyniki dają podopiecznym trenera Piotra Mateli 5. Miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet.

Pałac Bydgoszcz w tym sezonie posiada 6 nowych siatkarek, które będą pomagać w osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Nowe zawodniczki na pewno dają świeżość drużynie oraz nową jakość gry. Należy zwrócić uwagę, że w ostatnim meczu z Wisłą Warszawa Anna Stencel otrzymała nagrodę MVP meczu.

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów mają trudnego rywala na własnym terenie. Dobra dyspozycja siatkarek z Rzeszowa na początku sezonu może decydować o losie spotkania. Formą imponuje Katarzyna Zaroślińska-Król. W trzech meczach dwa razy uznano ją za najlepszą siatkarkę zawodów. Popisuje się nie tylko świetną skutecznością ataków, ale również blokuje i nęka rywalki niewygodną zagrywką.

Developres SkyRes Rzeszów vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
26 października
Start 17:00
Hala Podpromie

Serdecznie zapraszamy!

Wróć do listy
25 luty 2020

MOSiR w Radomiu
godz. 17:30

E.Leclerc Radomka Radom
1:3
DevelopRes SkyRes Rzeszów

E.Leclerc Radomka Radom vs. DevelopRes SkyRes Rzeszów

Liga Siatkówki Kobiet