Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 26-10-2019

Developres SkyRes Rzeszów utrzymuje pozycje lidera w sezonie LSK 2019/2020. Tym razem wygrał u siebie z Bankiem Pocztowym Pałac Bydgoszcz 3:0.

Mecz rozpoczął się od zaciętej gry - żadna z ekip nie odpuszczała, ale to Developres Rzeszów cały czas był to o jedno, to o dwa „oczka” lepszy. Z czasem przewaga siatkarek Developresu się zwiększała. A to dzięki świetnej grze w bloku i dobrej postawie na zagrywce. Dzięki temu pierwszy set należał „Rysi” (25:20).

Drugi set w wykonaniu zawodniczek z Rzeszowa był znakomity. Pewne prowadzenie od samego początku pozwoliło na bardzo kreatywną grę. Trener Stephan Antiga był spokojny o rezultat drugiego seta i bez większych zmian zwyciężył (25:18)

Ostatni set to już zupełnie inna gra. Od samego początku siatkarki z Bydgoszczy próbowały walczyć i goniły wynik, co po części się im udawało. Jednak w ostatniej fazie Anna Kaczmar dała fenomenalną zmianę i odrobiła stracone punkty. Trzeci set był najdłuższym i najbardziej emocjonującym elementem całego spotkania. Końcówka to wymiana cios za cios, ale ostatecznie wygrały zawodniczki Developresu SkyRes Rzeszów.

Developres SkyRes Rzeszów – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0

Sety: 25:20, 25:18, 31:29)

MVP – Katarzyna Zaroślińska-Król.

Rzeszów: Witkowska 6, Efimienko-Młotkowska 5, Valentin-Anderson 5, Zaroślińska-Król 22, Blagojević 11, Mlejnkova 15, Krzos oraz Hawryła 1, Frantti, Kaczmar 1.

Bydgoszcz: Ziółkowska 6, Stencel 11, Mazurek, Żurowska 7, Vanzurova 7, Fedusio 14, Jagła oraz Biedziak, Rapacz, Balmas 10.

Kolejne spotkanie!
DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO VS. DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW
30 Października
Start 19:00
DPD ARENA

Serdecznie zapraszamy!

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski