Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 03-10-2020

Developres SKYRES Rzeszów pewnie pokonał beniaminka TAURONLigi 20/21!

Pierwszego seta zaczynamy w nieco odmienionym składzie.

Na boisku w pierwszej szóstce zaprezentowały się: Marta Krajewska, Magdalena Grabka, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Aleksandra Rasińska, Alexandra Lazić, Gabriela Polańska, Aleksandra Krzos oraz Daria Przybyła

Od samego początku Developres SKYRES Rzeszów punktował rywalki. Bez większych problemów nasze siatkarki przejęły inicjatywę i z każdym kolejnym punktem, czuły się coraz pewniej na parkiecie (13:5). Podopieczne Stephana Antigi pierwszy set wygrały z wysoką zaliczką punktową 25:10.

Drugi set w wykonaniu podopiecznych Marcina Wojtowicza również nie należał do udanych. Bardzo duża liczba niedokładnych piłek oraz problemy w przyjęciu spowodowały wysokie prowadzenie Developresu już w połowie seta 16:10. Znakomicie funkcjonował nasz blok oraz obrona sytuacyjnych piłek. Drugi set zakończył się wynikiem 25:14 dla Rzeszowianek.

W trzecim i zarazem ostatnim secie Rysice zaprezentowały, siatkówkę na najwyższym poziomie udowadniając, swoją niesamowitą formę już na początku sezonu. Silne zagrywki Aleksandry Rasińskiej zwiększały przewagę punktową. Nieprawdopodobne obrony i dobra skuteczność w ataku potwierdziły wysokie prowadzenie w trzecim secie. Rysice ostatnią partię spotkania wygrały 25:14 a całe spotkanie 3:0. Na pochwałę zasługuje cała drużyna, znakomicie graliśmy blokiem co dało nam aż 13 punktowych bloków w meczu!