Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 26-09-2018

Bartłomiej Żukowicz, właściciel spółki Eltechma, to niezaprzeczalny fan siatkówki. Nie tylko sam kibicuje, ale też zachęca do tego innych, angażując swoją firmę we wspieranie tego niezwykłego sportu. Przy okazji podpisywania nowej umowy sponsorskiej, pokusiliśmy się o krótką rozmowę. 

Eltechma wspiera nas nieustannie od powstania klubu. – Jesteśmy z klubem od początku działalności Developresu SkyRes Rzeszów w branży siatkarskiej. Wciąż pamiętam pierwsze mecze na hali IV LO; pamiętam tę atmosferę. Z czasem pojawiły się awanse, a teraz gramy wśród najlepszych – stwierdza Bartłomiej Żukowicz.

Choć zainteresowany innymi sportami, m.in. piłką nożną, właściciel Eltechmy stawia tylko na siatkówkę, odnajdując we wspieraniu tego sportu korzyści także dla swojej firmy. – Sponsoring siatkówki daje nam możliwość bycia wśród największych firm w Polsce, sponsorujących sport. Bycie w takim towarzystwie nobilituje nas, a poza tym wspieranie dyscypliny będącej tak popularną w Polsce, wspiera rozwijanie marki Eltechma; marki, która jest rozpoznawalna w całym kraju – wyjaśnia. – Siatkówka jest pierwszym sportem w Polsce, który przyciąga tyle pozytywnych emocji. Na mecze chodzą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Na meczach jest miło, jest bezpiecznie – to też powód, dla którego warto sponsorować siatkówkę.

 

Pytanie czy Żukowicz chodzi na mecze, jest pytaniem retorycznym – właściciel spółki nie tylko sam kibicuje, ale również zachęca do tego swoją rodzinę i znajomych. – Na mecze chodzę nie tylko sam, ale staram się też zachęcać do tego moją rodzinę i znajomych. Kibicuję nie tylko na meczach Developresu SkyRes Rzeszów, ale także Asseco Resovii Rzeszów. Chętnie oglądam mecze reprezentacyjne, zwłaszcza teraz, podczas Mistrzostw Świata, kiedy przed nami są tak ważne spotkania.

Również pracownicy firmy Eltechma chętnie przychodzą na Podpromie, by na żywo wspierać rzeszowianki. – Nasi pracownicy na meczach pojawiają się z przyjemnoscią. W swoich szeregach mamy pana, który nie opuścił dotąd żadnego spotkania. Dziewczynom kibicuje wraz z małżonką i są na hali zawsze.

Bartłomiej Żukowicz, jako prawdziwy pasjonat, z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie rozgrywek i pierwsze oficjalne mecze nowego składu. – Skład Developresu na sezon 2018/2019 wydaje mi się bardzo obiecujący, z pewnością umożliwia walkę u najwyższe cele.

 

Walka o najwyższe cele – to właśnie jest coś, co łączy KS Developres Rzeszów i Eltechmę – obie spółki walczą o to samo.

Wróć do listy
19 kwiecień 2024

godz. 20:30

Netto Arena

Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga