Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 12-10-2020

Wywiad z przyjmującą Alexandrą Lazić. MVP 4.kolejki TAURONLigi!

Wygrana z DPD Legionovia Legionowo w niesamowitym stylu i dodatkowo statuetka MVP. Czy to był Twój najlepszy mecz w TAURONLidze?
Zdecydowanie tak! Jak dotąd powiedziałabym, że to mój najlepszy występ. Nadal mam dużo więcej do zaoferowania, ale to był dobry mecz z mojej strony i całej drużyny! Świetnie się bawiliśmy na boisku, co na pewno było widać.

 

Wspaniały początek TAURONligi! Cztery mecze wygrane przez Developres od początku sezonu. Czy ktoś może Was powstrzymać?
Jest jeszcze za wcześnie na takie stwierdzenie. Na ten moment w lidze jest wiele zespołów, które wciąż mogą nam zagrozić, ponieważ każda drużyna spragniona jest zwycięstw! Już teraz osiągnęliśmy dobry poziom i mam przeczucie, że będziemy utrzymywać ten rytm. Na pewno nie pozwolimy nikomu odebrać nam punktu bez walki!

 

Grasz w drużynie, która w tym roku z pewnością będzie walczyć o mistrzostwo TAURONLigi. Wiemy, że jako zespół odczuwacie presję, a Ty jako gracz?
Oczywiście oczekiwania wobec tego zespołu są bardzo duże - nie tylko z zewnątrz, ale także od nas samych. Na tak wysokim poziomie zawsze będzie presja, a w tym zespole wszyscy dążą do tego, aby osiągnąć sukces.


Jak oceniasz poziom TAURONLigi, gdzie od początku sezonu nie brakuje emocji i niespodziewanych wyników?
Poziom TAURONLigi jest całkiem niezły i jak widać już na początku było wiele ciekawych spotkań i nieoczekiwanych wyników. Nie ma przeciwnika, którego można lekceważyć! A po długiej przerwie z powodu COVID wszyscy są głodni gry, więc bardzo ważne jest, aby pozostać skupionym i grać na wysokim poziomie bez względu na przeciwnika!

 

Jakie cele stawiasz swojemu zespołowi i sobie?
Moim celem dla tej drużyny jest oczywiście zdobycie Superpucharu, tytułu Mistrza Polski oraz zwycięstwo w Lidze Mistrzyń. Osobistym celem jest dać od siebie jak najwięcej dla zespołu i pracować nad swoimi umiejętnościami ze znakomitymi trenerami! Najważniejsze jest także zachowanie zdrowia w tych dziwnych czasach.

 

Sytuacja z COVID 19 raczej nie jest optymistyczna. Liczba zarażonych rośnie z dnia na dzień, a wirus nie oszczędza nikogo, nawet zawodniczki z TAURONLigi. Co sądzisz o obecnej sytuacji w Polsce i na świecie?
Myślę, że Polska wykonała dobrą robotę, a szczególnie w Rzeszowie widać, że ludzie naprawdę dbają o bezpieczeństwo i stosują się do wprowadzonych zasad. Szczerze mówiąc, jestem zmęczona tą sytuacją i marzę o dniu, w którym wszystko wróci do normy i w którym nie będziemy musieli się ciągle martwić, co będzie dalej, tylko cieszyć się grą w siatkówkę! Jak dotąd TAURONliga wykonała znakomitą pracę i jestem wdzięczna, że znaleźli sposób na rozpoczęcie ligi oraz jej kontynuowanie! Miejmy nadzieję, że ludzie nauczą się czegoś z tej sytuacji, aby nie brać zdrowia i wolności za coś oczywistego i być może bardziej docenią małe rzeczy w życiu.

Wróć do listy
08 maj 2022

HS w Policach 
17:30
TV: Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:2
DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów

TAURON Liga