Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 22-12-2018

Pewna wygrana podopiecznych trenera Lorenzo Micelliego na zakończenie pierwszej rundy fazy zasadniczej.

W sobotę, 22 grudnia o godzinie 17:00 nasza drużyna rozegrała mecz 11. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet przeciwko drużynie #Volley Wrocław. Dla drużyny Developresu Rzeszów byla to 7 wygrana z rzędu. Pierwsza partia potrwała jedyne 17 minut, w której podopieczne Marka Solarewicza zdobyły 10 punktów. Cały mecz potrwał zaledwie 66 minut. Rzeszowianki zakończyły tą część sezonu z bilansem 9 zwycięstw i 2 porażek. MVP meczu została Michaela Mlejnkowa.

3:0 (25:10, 25:22, 25:20)

Składy obu drużyn:

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW: Witkowska (10), Hawryła (1), Blagojević (7), Barakowa (1), Mlejnkova (19), Zaroślińska-Król (12), Sawicka oraz Medyńska (L), Tokarska (4), Żabińska (2)

#VOLLEY WROCŁAW: PIŚLA (7), GANCARZ, RASIŃSKA (12), SOTER (7), MUREK (10), GAJEWSKA, KUZIAK (L), WOŁODKO (3), ŁOZOWSKA (6)