Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 18-12-2018

6 zwycięstwo z rzędu i kolejne 3 punkty dla drużyny Developres SkyRes Rzeszów.

17 grudnia o godz. 20:30 rozegrano 10. kolejkę Ligi Siatkówki Kobiet pomiędzy drużynami z Rzeszowa i Bielska-Białej. MVP meczu została Michaela Mlejnkova.

Dla drużyny Developresu było to szóste zwycięstwo z rzędu. Mecz był jednostronnym widowiskiem, ponieważ nasz zespół od samego początku zdecydowanie dyktował warunki gry i pierwsze dwa sety wygrał do 11 punktów. W kolejnym i zarazem ostatnim secie drużyna gości zdobyła 16 punktów, a całe spotkanie trwało 62 minuty.

Developres SkyRes Rzeszów vs BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3-0 (25:11, 25:11, 25:16)

Składy obu drużyn:

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW: Witkowska, Hawryła, Blagojević, Barakowa, Mlejnkova, Zaroślińska-Król, Sawicka oraz Medyńska (L)

BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA: Nowicka, Różański, Konieczna, Świrad, Moskwa, Mucha, Maj-Erwardt (L)