Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 18-12-2018

Przedstawiciele naszej drużyny odwiedzili kolejna szkołę podstawową w Rzeszowie.

W dniu dzisiejszym, 18 grudnia członkowie naszej drużyny gościli w jednej z rzeszowskich szkół podstawowych. Samo spotkanie zostało zainicjowane przez jednego z uczniów, a zarazem jednego z członków Klubu Kibica naszej drużyny - Mateusza Boć. Licznie przybyli uczniowie mogli uczestniczyć w treningu pokazowym, a członkowie drużyny opowiedzieć w kilku słowach o siatkówce. Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Tadeuszowi Nizioł oraz całemu gronu pedagogicznemu, uczniom, za miłe przyjęcie i możliwość szerzenia siatkówki wsród najmłodszych.

Wróć do listy
19 kwiecień 2024

godz. 20:30

Netto Arena

Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga