Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 11-03-2020

Developres SKYRES Rzeszów 5 marca odwiedzili Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie z okazji Dnia Kobiet. 

W dniu 5 marca z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet nasz zespół został zaproszony do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie  - siatkarki Developresu SKYRES Rzeszów w składzie: Katarzyna Zaroślińska-Król, Gabriela Polańska, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Natalia Valentin-Anderson i II trener Bartłomiej Dąbrowski. Była to wyjątkowa okazja dla kibiców żeńskiej siatkówki, których w kręgu honorowych dawców krwi nie brakuje, aby poznać się bliżej z zaproszonymi gośćmi, zrobić pamiątkowe zdjęcie, czy zdobyć autograf na kalendarzu klubowym. "Rysice" swoją obecnością w RCKiK w Rzeszowie podkreśliły  jak  ważne i cenne jest honorowe oddawanie krwi dla zdrowia i życia drugiego człowieka. Same będąc tuż przed sezonem meczów play-off, nie mogły "oddać się" w ręce profesjonalnego zespołu na Bloku Pobrań, jednak niezwłocznie zarejestrowały się do Centralnego Rejestru Niespokrewnionych Dawców Szpiku i Krwi Pępowinowej (POLTRANSPLANT).


Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie, które niewątpliwie przyczyniło się także do pojawienia fanów Developres SKYRES Rzeszów w progach RCKiK w Rzeszowie, aby po raz pierwszy honorowo oddać krew w tym dniu.


Życzymy dużo zdrowia i dalszych sukcesów sportowych.

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga