Dodane przez: Administrator strony w dniu: 21-10-2018

Za nami ostatni mecz w Dreźnie. Dziś zmierzyliśmy się z Chemikiem Police. Po tie-breaku rzeszowianki musiały uznać wyższość Mistrzyń Polski.

Mecz układał się dobrze od samego początku - rzeszowiankom udało się wypracować prowadzenie (8:5), które znacząco powiększyły w dalszej części seta (16:10, 21:15). Ta partia zakończyła się pełnym sukcesem zawodniczek Developresu SkyRes Rzeszów (25:19).

Drugi set również był bardzo udany - siatkarki z Rzeszowa pewnie weszły w tę odsłonę spotkania (8:6, 16:10). Rozbite Police nie umiały znaleźć sposobu na rzeszowianki, co zostało wykorzystane przez te drugie (21:13). Także ta partia zakończyła się na korzyść Rzeszowa (25:16).

W trzecim secie zaczęło się psuć już od początku (4:8). Rzeszowianki utraciły swoją koncentrację, co odbiło się na tablicy wyników (9:16, 13:21). Nie były w stanie się odbudować, co wykorzystały zawodniczki Chemika Police, pewnie wygrywając tę partię (17:25).

Po przegranej trzeciej partii, na czwartą odsłonę rzeszowianki wyszły zdeterminowane. Zaowocowało to dobrym początkiem (8:4). Siatkarki z Rzeszowa, mocno skupione, parły do przodu, powiększając swoją przewagę (16:11). Dobra dyspozycja rzeszowianek nie oznaczała, że policzanki złożyły broń. Nie tylko doprowadziły do wyrównania, ale wyszły na prowadzenie (19:21), ostatecznie kończąc partię na swoją korzyść (24:26). Tak samo stało się w tie-breaku, którego w końcówce wygrał Chemik Police (13:15).

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW vs CHEMIK POLICE 2:3 (25:19, 25:16, 17:25, 24:26, 13:15)