Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 12-11-2019

Zespół Developres SKYRES Rzeszów pokonał u siebie #VolleyWrocław i odniosł siódme z rzędu zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. 

Mecz od początku układał się po myśli rzeszowianek. Dobra zagrywka zrobiła swoje i gospodynie prowadziły 8:1 od pierwszych minut. Taka przewaga nie pozwoliła wrocławiankom na zbliżenie się chociaż na chwilę do siatkarek z Rzeszowa. W dalszej części seta przewaga też rosła, choć nie już tak dynamicznie, ale wystarczyło, by wygrać na otwarcie bardzo wysoko (25:14)

 

 

Drugi set początkowo był bardzo spokojny. Punkty rozkładały się równo, lecz z niewielką przewagą dla Rysic. Drużyna pod wodzą Stephane’a Antigi pokazała swoją moc w połowie seta, gdzie odskoczyła drużynie z Wrocławia na pięć oczek. Taki zapas punktowy pozwalał na rotacje w składzie i wygraną w drugim secie (25:19)
 

 

Ostatnia partia była zaskakująco szybka. Developres Rzeszów przeważał w każdym elemencie. Zagrywka oraz rozegranie było zdecydowanie lepsze od #VolleyWrocław w wykonaniu Rysic. Ostatecznie Developres SKYRES Rzeszów pokonał #VolleyWrocław w ostatniej partii (25:15)

 

W kolejnych spotkaniach Developres SKYRES Rzeszów będzie miał już poprzeczkę zawieszoną znacznie wyżej. Drużyna Stephane’a Antigi w najbliższą niedzielę zmierzy się z drużyną Grot Budowlani Łódź, a tydzień później z Gupą Azoty Chemik Police.

 

MVP spotkania Aleksandra Krzos

Developres SKYRES Rzeszów – #VolleyWrocław 3:0

Sety: 25:14, 25:19, 25:15

Sędziowali: Pośpiech i Adamczyk.

Widzów ok 2269.

 

Developres: Valentin-Anderson, Zaroślińska-Król, Efimienko-Młotkowska, Witkowska, Mlejnkova, Blagojević, Krzos (libero) oraz Frantti, Hawryła, Gałucha, Kaczmar, Polańska, Przybyła (libero), Grabka. Trener Stephane Antiga.

 

Volley: Mras, Rasińska, Gancarz, Fedorek, Kasprzak, Murek, Dzikowicz (libero) oraz Wers, Felak, Soter. Trener Wojciech Kurczyński.

 

Kolejny mecz już 17 listopada 2019
Developres SKYRES Rzeszów vs Grot Budowlani Łódz 
Start: 15:00
Miejsce: Hala Podpromie 
Serdecznie zapraszamy! 

Wróć do listy
15 styczeń 2021

Hala Podpromie
Godz 17:30
Polsat Sport

DevelopRes SkyRes Rzeszów
3:0
E.Leclerc MOYA Radomka Radom

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. E.Leclerc MOYA Radomka Radom

TAURONLiga