Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 01-12-2018

Nasza drużyna Developres SkyRes Rzeszów wygrała sobotnie spotkanie z DPD Legionovią Legionowo.

1 grudnia o godzinie 17:00 w Hali Podpromie rozegrano 7. kolejkę Ligi Siatkówki Kobiet. Developres SkyRes Rzeszów wygrał 3:0 (25:22, 25:21, 26:24) z DPD Legionovią Legionowo. 

Siatkarki naszej drużyny w trzech setach pokonały przeciwniczki, aczkolwiek walki nie brakowało szczególnie w pierwszym i  trzecim secie. W najważniejszych momentach meczu przeważyło doświadczenie naszego zespołu, bardzo dobra gra blokiem i atakiem. Walka trwała do samego końca trzeciego seta, doszło do gry na przewagi, a o zwycięstwie przesądził atak Katarzyny Zaroślińskiej-Król.

MVP meczu została Jelena Blagojević, która świętowała podwójnie. 1 grudnia kapitan naszego zespołu obchodziła 30-ste urodziny. Gromkie sto lat zostało równiez odśpiewane Kamili Witkowskiej, która 2 grudnia równiez ma swoje urodziny. 

 

Składy obu zespołów:
DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW: Witkowska (6),  Hawryła (3), Blagojević (9), Barakowa (1),   Mlejnkova (17), Zaroślińska-Król (24),  Sawicka (L) oraz Medyńska (L)
DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO: Jasek (12), Olenderek (4), Górecka (16), Wójcik (4), Kicka (8), Tanner (2), Adamek (L) 

 

Wróć do listy
25 luty 2024

godz. 19:00

Arena Jaskółka

Polsat Box Go

Grupa Azoty Akademia Tarnów
0:3
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Akademia Tarnów vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga