Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Karolina Gruszczyńska w dniu: 16-08-2019

W najbliższy poniedziałek rzeszowska drużyna - Developres SkyRes Rzeszów, kierowana przez trenera Stephane Antigę rozpocznie przygotowania do zbliżającego się sezonu. 

Z dniem 19 sierpnia (poniedziałek) Klub Sportowy Developres SkyRes Rzeszów, pod okiem trenera Stephana Antigi rozpocznie przygotowania do sezonu Ligi Siatkówki Kobiet oraz Pucharu CEV w sezonie 2019/2020. W pierwszym dniu rzeszowską drużynę czekają badania w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia oraz trening w Hali Podpromie. 

 

Od pierwszych dni przygotowań Developresu SkyRes Rzeszów, na treningach będziemy mogli zobaczyć 9 zawodniczek: Ali Frantti, Gabrielę Polańską, Magdalenę Grabkę, Magdalenę Hawryłę, Annę Kaczmar, Michaelę Mlejnkovą, Tamarę Gałuchę, Aleksandrę Krzos oraz Darię Przybyła. Ze względu na zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet, które odbędą się od dnia 23 sierpnia do 9 września, do treningów w późniejszym terminie dołączą: reprezentantki Polski - Katarzyna Zaroślińska-Król, Kamila Witkowska, Zuzanna Efimienko-Młotkowska oraz reprezentantka Serbii - Jelena Blagojević. Na pierwszych treningach nie zobaczymy Natalii Valentin-Anderson, ze względu na występy reprezentacyjne drużyny Portoryko.

 

Równocześnie przypominamy, że do dnia 20 sierpnia trwa rezwerwacja miejsc dla stałych karnetowiczów. Z kolejnym dniem, 21 sierpnia rozpoczniemy otwartą sprzedaż internetową oraz stacjonarną. Więcej informacji już wkrótce!

Wróć do listy

Sprawdź nasz sklep kibica

14 wrzesień 2019

Trofeo MC Donald's Imola

DevelopRes SkyRes Rzeszów
3:1
Lardini Filottrano

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Lardini Filottrano