Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 16-08-2019

W najbliższy poniedziałek rzeszowska drużyna - Developres SkyRes Rzeszów, kierowana przez trenera Stephane Antigę rozpocznie przygotowania do zbliżającego się sezonu. Partnerem wydarzenia jest Podkarpacie. 

Z dniem 19 sierpnia (poniedziałek) Klub Sportowy Developres SkyRes Rzeszów, pod okiem trenera Stephana Antigi rozpocznie przygotowania do sezonu Ligi Siatkówki Kobiet oraz Pucharu CEV w sezonie 2019/2020. W pierwszym dniu rzeszowską drużynę czekają badania w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia oraz trening w Hali Podpromie. 

 

Od pierwszych dni przygotowań Developresu SkyRes Rzeszów, na treningach będziemy mogli zobaczyć 9 zawodniczek: Ali Frantti, Gabrielę Polańską, Magdalenę Grabkę, Magdalenę Hawryłę, Annę Kaczmar, Michaelę Mlejnkovą, Tamarę Gałuchę, Aleksandrę Krzos oraz Darię Przybyła. Ze względu na zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet, które odbędą się od dnia 23 sierpnia do 9 września, do treningów w późniejszym terminie dołączą: reprezentantki Polski - Katarzyna Zaroślińska-Król, Kamila Witkowska, Zuzanna Efimienko-Młotkowska oraz reprezentantka Serbii - Jelena Blagojević. Na pierwszych treningach nie zobaczymy Natalii Valentin-Anderson, ze względu na występy reprezentacyjne drużyny Portoryko.

 

Równocześnie przypominamy, że do dnia 20 sierpnia trwa rezwerwacja miejsc dla stałych karnetowiczów. Z kolejnym dniem, 21 sierpnia rozpoczniemy otwartą sprzedaż internetową oraz stacjonarną. Więcej informacji już wkrótce!

Partnerem wydarzenia jest Podkarpacie. 

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski