Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 30-10-2018

W niedzielę, podczas meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, odbędzie się zbiórka funduszy na rzecz jednego z naszych kibiców.

Krystian to nasz wierny kibic. Od lat pojawia się na meczach, wspierając drużynę. Teraz przyszedł czas, by wesprzeć jego.

 

Mimo swojej niepełnosprawności, chłopak nie poddaje się i prowadzi aktywne życie. Obecnie zbiera fundusze na nowy wózek inwalidzki, dzięki któremu będzie mógł dalej aktywnie funkcjonować i swobodnie się poruszać. Niestety, ten, którym posługuje się teraz, waży aż 120 kg i jest mocno zużyty. Jego nowe "nogi" mają ważyć jedyne 31 kg i automatycznie się składać. W spełnieniu tego marzenia pomaga mu Portal Rampa.

 

Rampa wspiera osoby z niepełnosprawnością do podjęcia aktywności społecznej i życiowej, pokonując bariery. My również chcemy pomóc, dlatego razem z Rampą organizujemy zbiórkę na rzecz Krystiana.

 

W niedzielę, podczas meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, wolontariusze z puszkami będą obecni na hali, krążąc po sektorach i zbierając datki. W puszkę "uzbrojony" będzie również sam Krystian, który jak zawsze pojawi się na meczu.

 

Po więcej informacji o akcji zapraszamy TUTAJ. Tam również znajdziecie przekierowanie do internetowej zbiórki, gdzie można wpłacać datki na ten cel.

Wróć do listy
19 kwiecień 2024

godz. 20:30

Netto Arena

Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga