Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 30-10-2018

W niedzielę, podczas meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, odbędzie się zbiórka funduszy na rzecz jednego z naszych kibiców.

Krystian to nasz wierny kibic. Od lat pojawia się na meczach, wspierając drużynę. Teraz przyszedł czas, by wesprzeć jego.

 

Mimo swojej niepełnosprawności, chłopak nie poddaje się i prowadzi aktywne życie. Obecnie zbiera fundusze na nowy wózek inwalidzki, dzięki któremu będzie mógł dalej aktywnie funkcjonować i swobodnie się poruszać. Niestety, ten, którym posługuje się teraz, waży aż 120 kg i jest mocno zużyty. Jego nowe "nogi" mają ważyć jedyne 31 kg i automatycznie się składać. W spełnieniu tego marzenia pomaga mu Portal Rampa.

 

Rampa wspiera osoby z niepełnosprawnością do podjęcia aktywności społecznej i życiowej, pokonując bariery. My również chcemy pomóc, dlatego razem z Rampą organizujemy zbiórkę na rzecz Krystiana.

 

W niedzielę, podczas meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, wolontariusze z puszkami będą obecni na hali, krążąc po sektorach i zbierając datki. W puszkę "uzbrojony" będzie również sam Krystian, który jak zawsze pojawi się na meczu.

 

Po więcej informacji o akcji zapraszamy TUTAJ. Tam również znajdziecie przekierowanie do internetowej zbiórki, gdzie można wpłacać datki na ten cel.

Wróć do listy

Sprawdź nasz sklep kibica

17 listopad 2019

Hala Podpromie, godz. 15:00

DevelopRes SkyRes Rzeszów
3:0
Grot Budowlani Łódź

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grot Budowlani Łódź

Liga Siatkówki Kobiet