Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 25-11-2019

Developres SKYRES Rzeszów uległ Grupie Azoty Chemik Police 0:3. 

Po zaciętej walce rzeszowskie siatkarki przegrały na własnym terenie. Zawodniczki Chemika Police okazały się tym razem silniejsze, wygrywając 3:0. Jest to pierwsza przegrana Developresu Rzeszów w sezonie LSK 2019/2020, jednocześnie drużyna spada na drugie miejsce w tabeli.

 


Początkowe minuty były bardzo zacięte. Obie drużyny starały się jak najszybciej zdobyć przewagę. Siatkarki Chemika Police jako pierwsze wyszły na prowadzenie. Rysice starały się niwelować różnice, lecz nieskutecznie. Dopiero w końcówce meczu drużyna Stephana Antigi doprowadziła do wyrównania. Jednak po krótkiej chwili siatkarki z Polic wyszły na prowadzenie i skutecznie zakończyły pierwszą partię spotkania (28:26).

 


W kolejnym secie Developres SKYRES Rzeszów dokonał zmiany i od początku na boisku pojawiła się Ali Frantti. Start w wykonaniu Rysic nie był idealny, ale w bardzo szybkim tempie pokazały swoje umiejętności i nadrobiły stratę. Skuteczność w zagrywce nie była w tym secie wystarczająca i niestety kolejny set przegrany (21:25).

 


Nadszedł czas na ostatnią partię spotkania. Początek trzeciego seta przyniósł wiele emocji. Drużyna Stephana Antigi zdobyła kilku punktową przewagę. Niezawodna w ataku była Ali Frantti. Niestety siatkarki z Polic okazały się silniejsza od rzeszowskiej drużyny i to one mogły cieszyć się zwycięstwem za 3 punkty, pokonujac nasz zespół (25:23).


Developres SKYRES Rzeszów 0:3 Grupa Azoty Chemik Police
(26:28, 21:25, 23:25)
MVP: Marlena Kowalewska (Grupa Azoty Chemik Police)


Kolejne spotkanie:
BKS STAL Bielsko-Biała vs. Developres SKYRES Rzeszów
29 listopada 2019
Start: 17:30
Miejsce: Hala Pod Dębowcem
Transmisja: Polsat Sport

 


Serdecznie zapraszamy!

Wróć do listy
26 styczeń 2021

Hala Podpromie 
Godz 17:30
IPLA

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grot Budowlani Łódź

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grot Budowlani Łódź

TAURONLiga