Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 25-11-2019

Developres SKYRES Rzeszów uległ Grupie Azoty Chemik Police 0:3.

Po zaciętej walce rzeszowskie siatkarki przegrały na własnym terenie. Zawodniczki Chemika Police okazały się tym razem silniejsze, wygrywając 3:0. Jest to pierwsza przegrana Developresu Rzeszów w sezonie LSK 2019/2020, jednocześnie drużyna spada na drugie miejsce w tabeli.

Początkowe minuty były bardzo zacięte. Obie drużyny starały się jak najszybciej zdobyć przewagę. Siatkarki Chemika Police jako pierwsze wyszły na prowadzenie. Rysice starały się niwelować różnice, lecz nieskutecznie. Dopiero w końcówce meczu drużyna Stephana Antigi doprowadziła do wyrównania. Jednak po krótkiej chwili siatkarki z Polic wyszły na prowadzenie i skutecznie zakończyły pierwszą partię spotkania (28:26).

W kolejnym secie Developres SKYRES Rzeszów dokonał zmiany i od początku na boisku pojawiła się Ali Frantti. Start w wykonaniu Rysic nie był idealny, ale w bardzo szybkim tempie pokazały swoje umiejętności i nadrobiły stratę. Skuteczność w zagrywce nie była w tym secie wystarczająca i niestety kolejny set przegrany (21:25).

Nadszedł czas na ostatnią partię spotkania. Początek trzeciego seta przyniósł wiele emocji. Drużyna Stephana Antigi zdobyła kilku punktową przewagę. Niezawodna w ataku była Ali Frantti. Niestety siatkarki z Polic okazały się silniejsza od rzeszowskiej drużyny i to one mogły cieszyć się zwycięstwem za 3 punkty, pokonujac nasz zespół (25:23).

Developres SKYRES Rzeszów 0:3 Grupa Azoty Chemik Police
(26:28, 21:25, 23:25)
MVP: Marlena Kowalewska (Grupa Azoty Chemik Police)