Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 22-05-2020

Plany „odmrażania” imprez sportowych z publicznością.

Premier Mateusz Morawiecki oraz wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej i członek prezydium Polskiego Komitetu Olimpijskiego Ryszard Czarnecki w czwartkowym spotkaniu przedstawili plany „odmrażania” imprez sportowych w naszym kraju. 


Jak informuje wiceprezes PZPS, padła niezwykle ważna deklaracja o „odmrażaniu” imprez sportowych halowych z udziałem publiczności, oczywiście stanie się to w odpowiednim czasie. Tak czy inaczej, to pierwsza zapowiedź tego, że także do sportów halowych może powrócić najważniejsza obok samej rywalizacji – kibicowska atmosfera święta na trybunach. Przypomnijmy, że TAURON Liga planuje startować w połowie września tego roku z sezonem 2020/2021. Start z kibicami na trybunach byłby wymarzonym prezentem z okazji 20-lecia zawodowej ligi męskiej i 15-lecia zawodowych rozgrywek pań, które obchodzimy w tym roku.


Ryszard Czarnecki - Polski sport oczekuje na powrót do normalności. Nasze służby medyczne i sanitarne, wysiłki rządu oraz wspaniała samodyscyplina i zdrowy rozsądek polskiego społeczeństwa powodują, że otwierają się realne szanse na stopniowe dopuszczanie publiczności do obserwowania na żywo imprez sportowych"


Wiceprezes Czarnecki podziękował także w imieniu środowiska prezesowi rady Ministrów za systematyczne wsparcie polskiego sportu, w tym siatkówki. Czego wyrazem było choćby przekazanie 15 milionów złotych na rozwój tej dyscypliny sportu oraz na nagrody dla siatkarzy po zdobyciu przez nich, po raz drugi z rzędu, tytułu mistrza świata.

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski