Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 28-08-2018

Dziś powracamy do Was z kolejną odsłoną cyklu o nowych członkach rzeszowskiej rodziny. Tym razem pod lupę bierzemy Grzegorza Gomulca, który w sezonie 2018/2019 reprezentował będzie barwy drużyny jako fizjoterapeuta. 

O Grzesiu pisaliśmy już w maju, informując Was o tym, że zasili nasz sztab szkoleniowy. Gomulec pracował m.in. z Łukaszem Kubotem, podczas jego występów w Australian Open. Czego jeszcze możecie się o nim dowiedzieć?

 

Nasz nowy fizjo to prawdziwy miłośnik aktywności fizycznej i natury. Łącząc obie te przyjemności, wybiera jazdę konną czy wspinaczkę górską.

Grześ lubi otwarte przestrzenie, stąd jego codzienny rytuał, czyli przyjazd do pracy rowerem. O ile tylko pozwala pogoda, wybiera właśnie ten środek transportu.

Niedawno odnalazł w sobie kolejną sportową miłość - golf. Teraz więc czas poświęca również na odwiedziny na polu golfowym.

 

Gomulec jest kolejną osobą w drużynie Developresu SkyRes Rzeszów, która kocha podróże. Chętnie odwiedza wszystkie te miejsca, w których jest ciepło - nic więc dziwnego, że tak polubił Australię. Wszędzie próbuje również nowych smaków, ale, choć miał okazję kosztować nawet stek z kangura, to jednak najbardziej zachwyca go kuchnia włoska.

Wróć do listy
19 kwiecień 2024

godz. 20:30

Netto Arena

Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga