Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 21-11-2019

Developres SKYRES Rzeszów podejmuje wicelidera Grupa Azoty Chemik Police

Developres Rzeszów w najbliższy poniedziałek rozegra mecz w ramach szóstej kolejki LSK 2019/2020. Rywalkami Rysic będzie utytułowany zespół Grupa Azoty Chemik Police. Oba zespoły posiadają komplet zwycięstw, natomiast nasz zespół jest liderem tabeli LSK i posiada 23 punkty. Grupa Azoty Chemik Police posiada 22 punkty i traci do drużyny Stephana Antigi tylko jeden punkt.

Mecz pod względem statystyk zapowiada się bardzo wyrównany. Oba zespoły mają niesamowitą passę zwycięstw oraz bardzo dobrą skuteczność. Katarzyna Zaroślińska-Król zawodniczka Developresu Rzeszów imponuje swoją skutecznością w ataku, natomiast w Chemiku Police dobrą zagrywką może się pochwalić Natalia Mędrzyk. Warto zwrócić uwagę, że w poprzednim sezonie mecz o brązowy medal wygrała drużyna z Rzeszowa, zajmując trzecie miejsce w sezonie LSK 2018/2019. Zespół Grupa Azoty Chemik Police w ostatnim sezonie uplasował się na czwartym miejscu.

Mecz zostanie rozegrany 25 listopada (poniedziałek) w Rzeszowie. Frekwencja na ostatnim meczu sięgała aż 4218 kibiców. Tym razem trener Stephane Antiga liczy na komplet widzów w Hali Podpromie. Na taki hit kolejki rzeszowscy kibice czekali bardzo długo i na pewno nie ominą tego wspaniałego spotkania. Spodziewamy się świetnej atmosfery oraz dużej liczby kibiców.

Developres SKYRES Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police
25 listopada 2019
Start: 17:30
Miejsce: Hala Podpromie 

Serdecznie zapraszamy!

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski