Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 04-10-2019

Siatkarki KS DevelopRes SkyRes Rzeszów dzisiejszym spotkaniem kończą okres sparingowy przed sezonem LKS 2019/2020. W piątek 4.10 odbył się sparing pomiędzy podopiecznymi Stephane’a Antigi, a E.Leclerc Radomki Radom.

Drużyna z Rzeszowa od samego początku, wyglądała bardzo pewnie. Szybkie zdobycie przewagi punktowej pozwoliło na swobodę w rozgrywaniu oraz pewny atak. Pierwszy set zakończył się z wynikiem (21:25) dla siatkarek KS DevelopRes Rzeszów. Kolejny set bez zmian i w bardzo podobnym stylu Rysice zdobywają kilka punktów przewagi i kończą seta z takim samym wynikiem jak poprzedni (21:25).Trzeci set niestety nie zaczyna się zbyt dobrze dla siatkarek Developresu. Drużyna E.Leclerc Radomki Radom po przegranych pierwszych dwóch setach postanowiła wstać i zawalczyć. W skuteczny sposób zdobywała kolejne punkty i powiększała swoją przewagę. KS DevelopRes starał się zniwelować przewagę punktową, lecz było już za późno i trzeci set niestety przegrany (25:23) dla drużyny z Radomia. Rysice podrażnione przegranym poprzednim setem, postawiły ponownie swoje warunki gry i wygrały ostatniego seta (20:25) wygrywając całe spotkanie 1:3. To bardzo dobry wynik przed rozpoczynającym się sezonem LKS 2019/2020.

To już drugie spotkanie z siatkarkami Radomia w przeciągu kilku dni. Pierwszy sparing rozgrywany był na terenie Rzeszowa, gdzie zakończył się w dobrym stylu dla KS DevelopRes Rzeszów 3:1 w setach.

Kolejne spotkanie, to inauguracja sezonu LKS pomiędzy KS DevelopRes Rzeszów vs DPD Legionovia Legionowo
Mecz już 11 października o godzinie 17:30 na hali Podpromie w Rzeszowie
Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców!