Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 25-05-2020

Developres SKYRES Rzeszów pożegnał 7 zawodniczek.

Alexandra Frantti Przyjmująca – 3 MVP
Chcę podziękować wszystkim za to niesamowite doświadczenie, które miałam w Rzeszowie. Ludzi, których spotkałam, wywarli wpływ na moje życie i jestem bardzo wdzięczna za możliwość grania i rozwoju w Rzeszowie. To był piękny sezon.

Katarzyna Zaroślińska-Król Atakująca - 8 MVP
To były dwa bardzo dobre sezony spędzone w Klubie w Rzeszowie, zakończone medalami MP. Dziękuję wspaniałym kibicom za doping na każdym meczu, nawet wyjazdowym.

Michaela Mlejnková Przyjmująca – 4 MVP
Przez dwa lata wiele się nauczyłam w Rzeszowie. Chciałbym podziękować klubowi za możliwość, którą mi dali i że mogłam walczyć w barwach klubu. Spotkałam tam wielu nowych ludzi, z którymi na pewno będę utrzymywała kontakt. Jeszcze raz dziękuję za tę okazję i chciałbym życzyć klubowi wszystkiego najlepszego na kolejne sezony.

Natalia Valentin-Anderson Rozgrywająca - 1 MVP
Klub Developres od pierwszego dnia wywarł na mnie niesamowite wrażenie. Ludzie w klubie, od administracji, sztabu trenerskiego po fanów. Miałem szczęście być częścią Developresu. Lubię uprawiać sport, który kocham na wysokim poziomie, a Rzeszów taki był. Na pewno będę tęsknić za graniem w hali Podpromie i na pewno będę tęsknił za wszystkimi w klubie. Ponadto fani byli niesamowici. Ten klub zachowam w moim sercu na długo.

Kamila Witkowska - Środkowa
To był bardzo dobry czas. Trzy wspólne lata w klubie, które pokazywały z roku na rok coraz lepszą grę. Bardzo się cieszę, że mogłam być częścią tego rozwoju. Chce podziękować przede wszystkim kibicom, bo to dla Was grałam, z Wami dzieliłam radość po wygranych i smutki po przegranych meczach. Przepełnia mnie duma, że prawie wypełniliście Podpromie. Kiedy przychodziłam do klubu, marzyło mi się, aby zainteresowanie żeńską siatkówką w Rzeszowie było równie duże, jak męska. I wspólnie osiągnęliśmy sukces! Dziękuję Wam za obecność i za każde dobre słowo.


Magdalena Hawryła – Środkowa
Chciałabym podziękować wszystkim, z którymi miałam okazje współpracować w ciągu ostatnich sześciu lat gry w Rzeszowie. Czułam się tu bardzo dobrze, poznałam wielu fantastycznych ludzi i na pewno będę dobrze wspominać ten okres. Dziękuje również kibicom, za tworzenie wyjątkowej atmosfery podasz meczów. Do zobaczenia na siatkarskich parkietach.

Tamara Gałucha - Atakująca
Dziękuję bardzo za czas spędzony w Rzeszowie. Pomimo tego, że krótko byłam na boisku, to był to dobry czas pod względem sportowym. Zespół był stworzony na najwyższym poziomie i bardzo się cieszę, że była jego częścią. Dziękuję kibicom, tworzyli super atmosferę, szczególnie kiedy trybuny gościły 4 tysięcy kibiców. Życzę wszystkim powodzenia, trzymam kciuki za każdego z osobna.


Wszystkim serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze! To był zaszczyt móc z Wami pracować i mamy nadzieję, że siatkówka da nam okazję do ponownego spotkania.

KS DEVELOPRES RZESZÓW

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski