Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 29-10-2019

DevelopRes SkyRes Rzeszów w środę wyjeźdża do Legionowa, aby powalczyć o kolejne punkty w przełożonym spotkaniu XII Kolejki LSK.

Rywalki są bardzo dobrze znane drużynie Stephane’a Antigi, gdyż już na samym początku zespoły zmierzyły się na inauguracji sezonu. W pierwszym spotkaniu „Rysice” pokonały na własnym terenie siatkarki z Legionowa 3:1. Mecz w wykonaniu obu drużyn był bardzo nerwowy i pełen niespodzianek. Tak często bywa podczas pierwszych spotkań sezonu.

DPD Legionovia w tym sezonie rozegrało 3 mecze. Bilans na ten moment to dwie przegrane i jedna wygrana z BKS STAL Bielsko-Biała 3:2. Siatkarki Alessandro Chiappiniego w tym sezonie pokazują charakter w każdym meczu urywając rywalkom zawsze chociaż jednego seta.

DevelopRes SkyRes Rzeszów prowadzonym przez Mistrza Świata Stephane’a Antigę wykonuje na początku sezonu fenomenalną prace. Dowodem na to są wyniki, cztery zwycięstwa i tylko jeden stracony set z DPD Legionovia. Siatkarki Developresu mierzą bardzo wysoko i maja nadzieję, że kolejne spotkanie również okaże się zwycięskie w ich wykonaniu.

DPD Legionovia Legionowo vs DevelopRes SkyRes Rzeszów
30.10.2019
Start: 19:00
Miejsce: DPD Arena

Serdecznie zapraszamy!

Wróć do listy
25 luty 2020

MOSiR w Radomiu
godz. 17:30

E.Leclerc Radomka Radom
1:3
DevelopRes SkyRes Rzeszów

E.Leclerc Radomka Radom vs. DevelopRes SkyRes Rzeszów

Liga Siatkówki Kobiet