Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 30-12-2019

Developres SKYRES Rzeszów w drugim sparingu z Reprezentacją Kamerunu zwyciężył 4:0.

Siatkarki Developresu Rzeszów przez ostatnie dwa dni rozegrały dwa sparingi z Reprezentacją Kamerunu. Pierwszy z nich był w Dębicy, gdzie zwyciężyły 3:1, natomiast drugi w rzeszowskiej hali Podpromie, który zakończył się wynikiem 4:0 dla Rysic.

 

Developres SKYRES Rzeszów od samego początku królował na parkiecie. Pierwszy set w błyskawicznym tempie zakończył się 25:9. Rysice nie pozwoliły ugrać rywalkom choćby jednego punktu w końcówce seta, dzięki czemu w zaledwie 16 min nasze siatkarki zakończyły pierwszego seta.

 

Fenomenalna gra podopiecznych Stephana Antigi napawała dumą kibiców Rzeszowskiej siatkówki. Drugi set był również bardzo widowiskowy. Developres skutecznie obijał blok oraz szukał wolnej strefy do punktowania rywalek. Kamerunki znów nie miały szans w starciu z Rysicami i przegrały kolejnego seta 25:16.

 

W trzecim secie Stephan Antiga sięga po zawodniczki rezerwowe. Rozpoczęcie seta było wyśmienite. Znakomita zagrywka oraz skuteczna praca w bloku spowodowała wysoką zaliczkę punktową (16:4). Taka przewaga pozwoliła naszym zawodniczkom na swobodę w rozegraniu i dzięki temu Rysice zwyciężyły 25:12.

 

Mimo zwycięskich trzech setów Developresu trenerzy po konsultacji umówili się na kolejnego seta, niezależnie od wyniku spotkania. W ostatnim pojedynku na parkiecie pojawiły się już wszystkie rezerwowe zawodniczki. Wymiana była wyrównana z delikatną przewagą dla Developresu. Ostatecznie to Rysice zwyciężyły czwartego seta 25:22.

 

Na spotkaniu sparingowym było 1400 kibiców. Bardzo dziękujemy za wspaniały doping!

 

Developres SKYRES Rzeszów 4:0 Reprezentacja Kamerunu
(25:9, 25:16, 25:12, 25:22)
 


Kolejny sparing już 9 stycznia 2020
Developres SKYRES Rzeszów vs. DPD Legionovia Legionowo
Start: 17:00
Miejsce: Ropczyce

 

Zapraszamy!

Wróć do listy
22 luty 2020

Hala Podpromie
godz. 17:00

DevelopRes SkyRes Rzeszów
3:0
Energa MKS Kalisz

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Energa MKS Kalisz

Liga Siatkówki Kobiet