Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 08-02-2020

Developres SKYRES Rzeszów w 18. kolejce LSK zwyciężył z BKS Stal Bielsko-Biała.

Rzeszowianki w pierwszy set rozpoczęły od 3 punktowej straty do siatkarek Bartłomieja Piekarczyka. Gonitwę za wynikiem nie ułatwiali sędziowie, którzy popełniali błędy w podejmowanych decyzjach. Losy pierwszego seta zaczęły się zmieniać, gdy na zagrywce pojawiła się Zuzanna Efimienko-Młotkowska. Kilka dobrych serwów doprowadziło do zmiany wyniku na 14:13 dla Developresu. Przełomowym momentem był blok Kamili Witkowskiej oraz Michaeli Mlejnkovej, który dwukrotnie powstrzymał rywalki i powiększył przewagę nad drużyną z Bielska-Białej (19:16, 20:16). Od tego momentu Developres SKYRES Rzeszów narzucił swój własny rytm gry i zwyciężył pierwszego seta 25:20.


Drugi set rozpoczęliśmy od 5 punktowej przewagi nad BKS Stal Bielsko-Biała. Od samego początku Rysice bezlitośnie wykorzystywały błędy przeciwniczek i powiększały swoją przewagę (15:8). Siatkarki z Bielska-Białej miały problemy w dobrym rozegraniu, co przełożyło się w dalszej części drugiego seta na wynik. Końcówka spotkania to już formalność. Bardzo dobra skuteczność Michaeli Mlejnkovej w ataku szybko zakończyła drugiego seta 25:18 dla Developresu.


Trzeci set rozpoczął się od wymiany punktowej. Niestety tym razem to siatkarki BKS Stal Bielsko-Biała wyszły jako pierwsze na prowadzenie. Kilka skutecznych bloków ze strony podopiecznych Bartłomieja Piekarczyka doprowadziło do zwiększenia przewagi nad Developresem (13:9). Odrabianie strat nie należało do najłatwiejszych elementów tego seta. Drobne błędy w przyjęciu naszych siatkarek spowodowały wzrost przewagi ekipy z Bielska-Białej. Gonitwa za wynikiem trwała do samego końca. Niestety w trzeciej partii przegrywamy 19:25.


Początek czwartego seta rozpoczyna się na korzyść Developresu. Rysice wykorzystują błędy przeciwniczek, doprowadzając do wyniku 4:1. Natalia Valentin kolejny raz udowadnia, że wzrost nie gra roli. Przy stanie 10:7 nasza rozgrywająca, na pojedynczym bloku, blokuje atakującą, Kossanyiovą. Drużyna z Bielska-Białej rozpoczęła odrabiać straty. Siatkarki Bartłomieja Piekarczyka były już bardzo blisko doprowadzenia do remisu, lecz Developres w odpowiednim momencie przejął inicjatywę, wychodząc na trzy punktową przewagę (23:20). Ostatni set zakończył się zwycięstwem Developresu SKYRES Rzeszów 25:22.


Developres SKYRES Rzeszów 3:1 BKS Stal Bielsko-Biała
(25:20, 25:18, 19:25, 25:22)


MVP: Michaela Mlejnkova.


Developres SKYRES Rzeszów: Valentin-Anderson 3, Zaroślińska-Król 14, Witkowska 8, Efimienko-Młotkowska 9, Frantti 1, Blagojević 9, Krzos (l) oraz Kaczmar, Mlejnkova 23, Polańska 1, Gałucha 1, Przybyła (libero). Trener Stephane Antiga.


BKS Stal Bielsko-Biała : Krajewska 1, DeHoog 8, Świrad 7, Moskwa 6, Różański 18, Kossanyiova 25, Drabek (l) oraz Kowalczyk 4, Edelman, Wellna, Dąbrowska. Trener Bartłomiej Piekarczyk.


Kolejny mecz już 12.02.2020
Developres SKYRES Rzeszów vs. BKS Stal Bielsko-Biała
Godzina: 20:30
Miejsce: Hala Podpromie
Transmisja TV: Polsat Sport


Zapraszamy!

Wróć do listy
26 wrzesień 2021

Hala Podpromie
Godz. 17:00
BRAK TRANSMISJI

DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów
3:2
BKS BOSTIK Bielsko-Biała

DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów vs. BKS BOSTIK Bielsko-Biała

TAURONLiga