Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 11-02-2020

Developres SKYRES Rzeszów w ćwierćfinale Pucharu Polski, podejmuje BKS Stal Bielsko-Biała. Mecz odbędzie się 12 lutego, o godz. 20:30 w hali Podpromie.

Rysice w 1/4 Pucharu Polski podejmują drużynę z Bielska-Białej. Podopieczne Stephana Antigi kilka dni wcześniej (08.02) w ramach 18. kolejki LSK pokonały drużynę BKS Stal Bielsko-Biała 3:1. Faworytem meczu bez wątpienia są rzeszowianki, które w tym sezonie posiadają 17 zwycięstw i tylko jedną przegraną w LSK 2019/2020. Rzeszowianki w ubiegłorocznych rozgrywkach Pucharu Polski przegrały w finale z drużyną z Polic 3:0, zajmując drugie miejsce.Dla BKS Stal Bielsko-Biała środowy mecz będzie powrotem do rozgrywek Pucharu Polski po dwóch latach przerwy. W ostatnim sezonie bielszczanki nie znalazły się w najlepszej szóstce ligi po pierwszej rundzie, co automatycznie zamknęło im możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach Pucharu Polski. W obecnym sezonie sztuka ta już się udała, a losowanie sprawiło, że rywalem będzie zespół z Rzeszowa.12.02.2020 ćwierćfinał Pucharu Polski
Developres SKYRES Rzeszów vs. BKS Stal Bielsko-Biała
Start: 20:30
Miejsce: Hala Podpromie
Transmisja TV: Polsat Sport
Wstęp BEZPŁATNY


Bilety do odebrania w kasie Developresu:
12.02 - Środa od godziny 18:00
W związku z potężnym zainteresowaniem darmowymi biletami hostessy będą w kasie wydawały darmowe bilety. W związku, z czym wybór konkretnego miejsca w hali będzie bardzo ograniczony (nie dotyczy posiadaczy karnetów).


Karnety oraz vouchery obowiązują na Puchar Polski.


Zapraszamy!

Wróć do listy
17 kwiecień 2021

Hala Podpromie
17:30
TV: Polsat Sport

DevelopRes SkyRes Rzeszów
1:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

TAURONLiga