Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 03-07-2024

Agnieszka Korneluk, reprezentantka Polski, jedna z najlepszych polskich siatkarek, dołącza do KS DevelopRes Rzeszów! – Wierzę, że wspólnie sięgniemy po wspaniałe sukcesy, a Kibice miło mnie przyjmą w hali Podpromie! – mówi nowa zawodniczka wicemistrzyń Polski.

 

Agnieszka Korneluk od lat stanowi o sile reprezentacji Polski. W biało-czerwonych barwach sięgnęła już po dwa brązowe medale Ligi Narodów. Podczas niedawno zakończonego turnieju finałowego VNL została wybrana najlepszą środkową! Na swoim koncie ma także tytuł najlepszej środkowej mistrzostw Europy.

 

                Agnieszka Korneluk z nadziejami na sukcesy w barwach KS DevelopRes Rzeszów!


Nowa zawodniczka KS Developres Rzeszów to trzykrotna mistrzyni Polski (w barwach Chemika Police) oraz zdobywczyni Pucharu Polski (jeden z Budowlanymi i dwa z Chemikiem). Teraz przyszedł czas na sukcesy w barwach aktualnych wicemistrzyń Polski!


- Cieszę się, że w nadchodzącym sezonie będę reprezentować barwy KS DevelopRes Rzeszów. Wierzę, że wspólnie sięgniemy po wspaniałe sukcesy, a Kibice miło mnie przyjmą w hali Podpromie! Przed nami dużo wspaniałych chwil i emocji sportowych – zapewnia Agnieszka.
 

Zadowolenia z transferu nie kryją także włodarze naszego Klubu. – Ten transfer to ogromne wzmocnienie naszej drużyny. Mamy ambicje, aby sięgać po najwyższe cele. Z Agnieszką na pokładzie o ich realizacje będzie zdecydowanie łatwiej. Już nie możemy się doczekać nowego sezonu, gdzie na środku siatki zagrają dwie wspaniałe reprezentantki Polski – mówi Ewa Walas, wiceprezes Zarządu KS DevelopRes Rzeszów.

 

        Nowa – stara nazwa wicemistrzyń Polski. Od nowego sezonu KS DevelopRes Rzeszów!


Wicemistrzynie Polski w nowym sezonie będą występować pod poprzednią nazwą  klubu - KS DevelopRes Rzeszów.  To krok w stronę historii i zdobytych sukcesów. Od początku działalności klubu, firma Developres jest założycielem oraz głównym sponsorem zespołu. Wiele sukcesów i historycznych momentów takich jak: zdobycie Pucharu Polski, Superpucharu Polski i Wicemistrzostwa Polski jest łączone z nazwą Developres. Jest to doskonała wiadomość zarówno dla samych zawodniczek, sztabu, jak i dla wiernych kibiców Rysic, że klub posiada stabilną przyszłość. Z nowymi nadziejami i dużymi ambicjami sportowymi, KS DevelopRes Rzeszów chce osiągać kolejne sukcesy. Już z Agnieszką Korneluk na pokładzie!

 

Wróć do listy
19 kwiecień 2024

godz. 20:30

Netto Arena

Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga