Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 11-06-2019

Z wielką radością zawiadamiamy, że K.S. Developres Rzeszów przedłużył kontrakt z atakującą Katarzyną Zaroślińską-Król. Ponadto klub podjął współpracę z nową atakującą - Tamarą Gałuchą

Katarzyna Zaroślińska-Król to wszechstronnie uzdolniona zawodniczka - grała zarówno na przyjęciu, jak i na ataku, który ostatecznie wybrała jako swoją pozycję. Reprezentantka Polski - w 2006 roku otrzymała swoje pierwsze powołanie do kadry seniorek. Do jej największych sukcesów reprezentacyjnych zaliczyć można brązowy medal Ligi Europejskiej z 2014 roku i srebro Igrzysk Europejskich z 2015 roku.

"Smoku" zawodową karierę klubową rozpoczęła w 2006 roku w Legionowie. Później reprezentowała barwy takich drużyn jak m.in. Budowlani Łódź  -  Puchar Polski, MKS Dąbrowa Górnicza - brązowy i srebrny medal Mistrzostw Polski, dwa Puchary oraz dwa Superpuchary Polski czy Atom Trefl Sopot - dwa srebrne medale Mistrzostw Polski, Puchar Polski i srebrny medal Pucharu CEV. W sezonie 2016/2017 przeniosła się do Chemika Police, z którym wywalczyła dwa złote medale Mistrzostw Polski oraz Puchar Polski. W sezonie 2018/2019 z Developresem SkyRes Rzeszów zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski.

 

KATARZYNA ZAROŚLIŃSKA-KRÓL

  • data urodzenia: 3 lutego 1987
  • wzrost:187 cm
  • zasięg w bloku: 300 cm
  • zasięg w ataku: 322 cm

 

 

Tamara Gałucha (Kaliszuk) to 29-letnia siatkarka grająca na pozycji atakującej i przyjmującej. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w drużynie Truso Elbląg. Gałucha grała w takich klubach jak Gedania Żukowo,Trefl Sopot, PTPS Piła, PSPS Chemik Police, Jedynka Aleksandrów Łódzki, KS Pałac Bydgoszcz, Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, Impel Wrocław. Ostatni sezon spędziła w Banku Pocztowym Pałac Bydgoszcz, z którym zajęła 6. miejsce w LSK. 

 

TAMARA GAŁUCHA 

  • data urodzenia: 20 marca 1990
  • wzrost:182 cm
  • zasięg w bloku: 304 cm
  • zasięg w ataku: 295 cm

 

Kasia cieszymy się na kolejny rok wspólnej pracy! Tamara witamy w drużynie!

Wróć do listy
17 kwiecień 2021

Hala Podpromie
17:30
TV: Polsat Sport

DevelopRes SkyRes Rzeszów
1:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

TAURONLiga