Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 27-05-2019

Występy Jeleny Blagojević, Michaeli Mlejnkovej oraz Petyi Barakovej w reprezentacjach własnych krajów. 

Reprezentacja Serbii wraz z kapitan Developresu SkyRes Rzeszów - Jeleną Blagojević w składzie oraz reprezentacja Bułgarii wraz z Petyą Barakovą w ubiegłym tygodniu rozpoczęły zmagania w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów. 

 

Serbki sezon VNL (Volleyball Nations League) rozpoczęły od turnieju domowego w Belgradzie stosunkiem 2 zwycięstw nad Holandią (3:0) i Koreą (3:1) oraz przegraną z drużyną Turcji (0:3), tym samym uplasowały się na 6. miejscu klasyfikacji generalnej. Gorzej zaprezentowała się reprezentacji Bułgarii, która również rozgrywała mecze na własnym boisku w Ruse. Bułgarki przegrały z Japonkami (1:3), Belgią (2:3) oraz Stanami Zjednoczonymi (0:3) i zajmują 14. miejsce w tabeli. Przed reprezentacjami Serbii, Bułgarii, jak również Polski kolejne występy już 28 maja.

 

W tegorocznej edycji Europejskiej Złotej Ligi CEV,  będzie ze sobą rywalizować 12 drużyn, w tym czeska reprezentacja wraz z Michaelą Mlejnkovą. Pierwsze spotkanie na wyjeździe Czeszki zagrały przeciwko Szwecji i wygrały (3:0). Kadra Czech kolejne spotkania w Ramach Złotej Ligi rozegra 29-30 maja przeciwko drużynom z Ukrainy oraz Słowacji.

 

 

Wróć do listy
02 grudzień 2022

Arena Łódź
17:30
Polsat Sport

ŁKS Commercecon Łódź
3:2
DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów

ŁKS Commercecon Łódź vs. DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów

TAURON Liga