Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 24-09-2018

Zarząd KS Developres Rzeszów S.A. informuje o podpisaniu nowej umowy sponsorskiej. W sezonie 2018/2019 wspierać nas będzie firma Uponor. 

Uponor Sp. z o.o. to jeden z czołowych, globalnych dostawców instalacji wewnętrznych systemów rurowych, sieci preizolowanych oraz systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego. Główna siedziba firmy znajduje się w Finlandii. Uponor posiada 12 fabryk i zatrudnia ponad 3000 osób w całej Europie. Spółka działa na wielu płaszczyznach sektora budowlanego.

 

Rok 2018 jest dla naszego sponsora wyjątkowym - Uponor obchodzi 100-lecie swojej działalności. To czas wielu inicjatyw, mających na celu podziękowanie klientom i partnerom za wieloletnie zaufanie; inicjatyw wyjątkowych, podejmowanych po raz pierwszy. Jedną z najważniejszych była decyzja o nowych kierunkach inwestycji.

Nasz sponsor stawia na postęp, dlatego też wspiera ludzi, którzy stale się rozwijają i osiągają sukcesy. Oczywistą drogą było więc inwestowanie w sport, które rozpoczęło się od poszukiwań dynamicznej, perspektywicznej drużyny, w którą warto i chce się inwestować. Stąd właśnie decyzja o wspieraniu Developresu SkyRes Rzeszów.

- Liczymy na wieloletnią współpracę z klubem, a jego zawodniczkom życzymy samych wygranych meczów - powiedział przedstawiciel firmy Uponor.

 

W związku z wyjątkową rocznicą firma przeprowadziła także serię wykładów dotyczących innowacyjnego oprogramowania dla projektantów Uponor HSE, jak również uruchomiła nowy program dla instalatorów Uponor & More.

 

 

 

Po więcej informacji o naszym nowym sponsorze zapraszamy TUTAJ

Wróć do listy
19 kwiecień 2024

godz. 20:30

Netto Arena

Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga