Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 06-12-2019

W sobotę o godz. 17:00 Developres SKYRES Rzeszów podejmuje w Rzeszowie drużynę ŁKS Commercecon Łódź. Podopieczne Marka Solarewicza przystępują do tego starcia po serii zwycięstw, natomiast Developres to obecny wicelider tabeli LSK.

Nasza drużyna nie miała zbyt wiele czasu, aby się przygotować do meczu z ŁKS-em Łódź. Podopieczne trenera Stephana Antigi w środę podejmowały francuski zespół ASPTT Mulhouse. Był to pierwszy mecz w pucharze CEV, z udziałem naszych Rysic. Pojedynek zakończył się zwycięstwem 3:2 dla Developresu. Niestety nie było czasu na świętowanie, ponieważ już w sobotę kolejne spotkanie z mistrzem Polski ŁKS-em Łódź w LSK.
 

To będzie bardzo trudny mecz dla Developresu SKYRES Rzeszów. W ŁKS Commercecon Łódź występuje wiele utytułowanych zawodniczek, które w tamtym sezonie zdobyły Mistrzostwo Polski. Słaby początek obecnego sezonu spowodował, że siatkarki z Łodzi zajmują trzecie miejsce w Tabeli LSK. Na swoim koncie ŁKS Łódź posiada trzy przegrane oraz siedem zwycięstw.  
 

Developres Rzeszów obecnie jest wiceliderem tabeli LSK. Dziesięć rozegranych spotkań w tym dziewięć wygranych powoduje, że to Rysice są faworytkami tego meczu. Z pewnością możemy się spodziewać bardzo zaciętego widowiska. W poprzednim sezonie Developres SKYRES Rzeszów mierzył się z ŁKS-em Łódź aż pięć razy i w każdym pojedynku mogliśmy oglądać siatkówkę na najwyższym poziomie.
 

Developres SKYRES Rzeszów vs. ŁKS Commercecon Łódź
7 grudnia 2019
Start: 17:00
Miejsce: Hala Podpromie
Brak transmisji
 

ZAPRASZAMY!

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga