Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 05-11-2019

Developres Skyres Rzeszów ma wspaniały początek. Rysice nie zatrzymują się i idą po swoje.

Wisła Warszawa zagra z Developresem w Rzeszowie jako gospodarz. Problemy związane z halą w skuteczny sposób zostały rozwiązane dzięki porozumieniu obu stron klubów. Podopieczne Agnieszki Rabki są beniaminkiem w sezonie LSK 2019/2020. Obecny bilans siatkarek z Warszawy to trzy mecze i wszystkie przegrane. Małym plusikiem jest jeden wygrany set z Wrocławiem. Niestety takie wyniki nie stawiają drużyny z Warszawy w roli faworyta.

 

Sytuacja w Developresie Rzeszów jest całkowicie inna w porównaniu do rywalek. Siatkarki Stephane’a Antigi idą po swoje i nie zwalniają. Rzeszowianki ostatnio ograły drużynę 3:2 DPD Legionovia Legionowo i choć straciły pozycję lidera, wciąż są niepokonane w tym sezonie w LSK. Kapitan Jelena Blagojević w materiale wideo na Instagramie przekazała informacje po meczu - To jest sport i wszystko jest wporządku.

 

Atuty są po stronie Developresu, nawet biorąc pod uwagę to, że trenerem Wisły Warszawa jest Agnieszka Rabka, która w poprzednich latach była siatkarką ekipy z Podkarpacia. Po stronie Developresu są też statystyki. Wśród 10 najlepiej punktujących w lidze są, Katarzyna Zaroślińska-Król i Michaela Mlejnkova.

 

Kolejnym rywalem będzie #VolleyWrocław. Oba te mecze odbędą się w Rzeszowie, co dodatkowo zwiększa szansę drużyny Stephane’a Antigi.

 

Wisła Warszawa vs Developres Skyres Rzeszów
8 listopada 2019
Start: 18:00
Hala Podpromie 
Serdecznie zapraszamy!

Wróć do listy
17 kwiecień 2021

Hala Podpromie
17:30
TV: Polsat Sport

DevelopRes SkyRes Rzeszów
1:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

TAURONLiga