Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 15-06-2020

Trzecia nowa zawodniczka w KS DevelopRes Rzeszów.

Marta Krajewska


Data urodzenia: 20.05.1998
Wzrost: 176 cm
Zasięg w ataku: 292 cm
Pozycja: Rozgrywająca
Pseudonim: Marcix


Zawodniczka Marta Krajewska w poprzednim sezonie reprezentowała barwy klubu BKS STAL Bielsko-Biała. Nowa rozgrywająca podpisała kontrakt na 3 lata.


Gdy dostałaś propozycję gry, w KS Developres Rzeszów to wiedziałaś już, że chcesz w nim zagrać?
"Rzeszów był zawsze moim marzeniem. Cały klub prezentował siatkówkę na najwyższym poziomie. Gdy dostałam propozycje grania, miałam miesiąc na podjęcie decyzji, choć w głębi serca od razu wiedziałam, że to oferta nie do odrzucenia. Do podjęcia tego kroku skłoniło mnie wiele czynników. Na pewno perspektywa grania o najwyższe miejsce w lidze jest bardzo przekonująca"

 

Nowy sezon nowe wyzwania. Co byś chciała osiągnąć razem z Rzeszowskim klubem?
"Wierze, że w tym roku zrealizujemy ten cel i Developres w końcu zdobędzie upragnione złoto. Dodatkowo Rzeszów jest klubem stabilnym i dobrze zorganizowanym. Grając po drugiej stronie siatki, zawsze było tam czuć pozytywną energię i mam nadzieje, że w tym sezonie będę mogła dorzucić swoją cegiełkę do tej atmosfery."

 

Pozycja rozgrywającej jest bardzo odpowiedzialną funkcją w zespole. Jak radzisz sobie z trudnymi sytuacjami na parkiecie?
"Presja działa na mnie tylko i wyłącznie motywująco. Zawsze chce pokazać się z jak najlepszej strony. Jestem osobą z dużymi ambicjami i zrobię wszystko, żeby wygrać każdy mecz. Jako drużyna musimy ciągnąć siebie w górę i nawzajem nakręcać. Jeżeli będziemy dla siebie wsparciem, żadne wyzwanie nie będzie dla nas problemem."

 

Czy udało Ci się już zwiedzić Rzeszów?
"Rzeszów urzeka mnie pod każdym względem. Codziennie staram się poznawać to miasto, wychodzę na spacery czy wsiadam na rower i robię przegląd okolicy. Ludzie są bardzo przyjaźni i nikomu, nie brakuje tu uśmiechu. Z częścią zespołu wychodzimy na plażówkę, siłownie czy wspólne bieganie. Jestem szczęśliwa, że ten sezon spędzę wśród tak wspaniałych i wartościowych osób."

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski