Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 18-05-2020

Anna Kaczmar zostaje z nami na kolejny sezon 2020/2021! 

Anna Kaczmar to polska rozgrywająca pochodząca z Bielska-Białej. Kaczmar karierę seniorską rozpoczęła od występów w BKS Aluprof Bielsko-Biała, z którym zdobyła złoty, srebrny oraz brązowy medal Mistrzostw Polski, jak również Puchar Polski. Na swoim koncie posiada wiele tytułów oraz nagród indywidualnych.


Jaką jest zawodniczką oraz osobą w życiu prywatnym? – zapytaliśmy o to naszą kapitan Jelene BlagojevićJest bardzo uparta i pracowita. Stara się być precyzyjna i dokładna, a to powoduje, że jest profesjonalistką w tym, co robi. Ania uwielbia psy i jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Tak bym opisała naszą Anie.


Ania w latach 2016-2018 była pierwszą rozgrywającą Developresu SKYRES Rzeszów i wywalczyła dla klubu pierwszy, historyczny, brązowy medal Mistrzostw Polski. W sezonie 2018/2019 przeniosła się do włoskiej Serie A - Cuneo Granda Volley, aby wrócić do rzeszowskiej drużyny w 2019 roku.


Zapytaliśmy trenera Bartłomieja Dąbrowskiego, co sądzi o przedłużeniu kontraktu z Anią Kaczmar -Bardzo się cieszę, że kolejny sezon będę mógł pracować z Anią. Jest to jedna z tych siatkarek, od których trener może dużo się nauczyć. Oprócz jakości typowo siatkarskiej bardzo cenie u naszej rozgrywającej inteligencje i "czytanie" siatkówki. Często wymieniamy poglądy na różne tematy i zawsze są to rozmowy merytoryczne.
Jakie korzyści przyniesie drużynie Ania Kaczmar? - Pozostanie Ani w Rzeszowie daje szanse na rozwój całego zespołu. "Bruno" to osoba z fantastycznym poczuciem humoru. Wniesie do drużyny nie tylko doświadczenie, ale również swój niesamowity charakter.


Ania w 2013 roku zdobyła Puchar CEV z MKS Muszynianka Muszyna, natomiast w 2015 roku została wybrana najlepszą rozgrywającą Pucharu CEV.


ANNA KACZMAR

Data urodzenia: 26 września 1985
Wzrost: 184 cm
Zasięg w bloku: 290 cm
Zasięg w ataku: 299 cm
Pozycja: Rozgrywająca

Wróć do listy
17 kwiecień 2021

Hala Podpromie
17:30
TV: Polsat Sport

DevelopRes SkyRes Rzeszów
1:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

TAURONLiga