Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Puchar Polski

Ćwierćfinał Pucharu Polski Kobiet 2019 odbędzie się 30 stycznia 2019 roku. Półfinał i finał będą miały miejsce w dniach 9-10 marca 2019 roku.


W dniu 30 stycznia 2019 roku będzie mieć miejsce 1/4 finału Pucharu Polski Kobiet 2019.

W tym etapie rozgrywek udział wezmą 2 zwycięskie drużyny rundy wstępnej III Pucharu Polski i 6 najlepszych zespołów LSK po zakończeniu pierwszej rundy fazy zasadniczej sezonu 2018/2019 - w tym DevelopRes SkyRes Rzeszów, który zakończył tę część ligi na drugim miejscu w tabeli.

Zespoły z miejsc od 1. do 4. po pierwszej rundzie fazy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet zostaną rozstawione, a drogą losowania wyłonione zostaną pary meczowe z drużynami rozstawionymi zgodnie z diagramem pucharowych rozgrywek. Zespoły zagrają po jednym meczu, a zwycięzcy każdego meczu awansują do finałowej rundy Pucharu Polski, która odbędzie się w dniach 9-10 marca 2019 r.

 


Drużyna DevelopRes SkyRes Rzeszów po wygranym ćwierćfinałowym meczu przeciwko 7R Solna Wieliczka zameldowała się w półfinale, w którym zmierzy się z ekipą ŁKS Commercecon Łódź. Półfinał już 9 marca!


KS DevelopRes w półfinale Pucharu Polski zmierzył się z drużyną ŁKS Commercecon Łódź i spotkanie to wygrał wynikiem 3:1. W finale spotkaliśmy się z obecnymi Mistrzyniami Polski z ekipy Chemika Police. Niestety, finał rozwiązał się na naszą niekorzyść wynikiem 0:3.

Dwie spośród naszych zawodniczek zostały wyróżnione nagrodami: Katarzyna Zaroślińska-Król odebrała statuetkę najlepszej atakującej zawodów, a Agnieszka Rabka została wyróżniona tytułem najlepszej rozgrywającej.

DevelopRes SkyRes Rzeszów nie składa jednak broni i przygotowuje się już do gry w fazie play-off LSK.

 

Sprawdź nasz sklep kibica

02 maj 2019

Hala Podpromie w Rzeszowie, godz. 17:30

DevelopRes SkyRes Rzeszów
3:2
Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Chemik Police

Liga Siatkówki Kobiet