Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 07-09-2018

Z radością informujemy, że nasz partner medyczny, Szpital Pro-Familia, zostaje z nami na kolejny sezon.

Szpital Pro-Familia działa od siedmiu lat i w tym czasie zaskarbił sobie zaufanie pacjentów nie tylko na Podkarpaciu. Placówka z sukcesami realizuje świadczenia medyczne  w zakresie: leczenia otyłości, medycyny i dermatologii estetycznej, diagnostyki obrazowej, urologii, ortopedii, pediatrii, endoskopii, ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej, neonatologii i intensywnej opieki medycznej, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

 

Działalność Pro-Familii jest zauważana nie tylko przez pacjentów. Nasz partner medyczny zajął drugie miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych szpitali i uzyskał tytuł najlepszej placówki tego typu na Podkarpaciu.

Warto również zaznaczyć fakt, iż dwa oddziały Pro-Familii, Ginekologiczno - Położniczy oraz Neonatologiczny z Intensywną Opieką Medyczną, uzyskały III poziom referencyjny, który oznacza najwyższe kompetencje do opieki nad najcięższymi przypadkami.

 

W skład Pro-Familii, oprócz placówki szpitalnej, wchodzą również: nowoczesna Stomatologia, Zespół Poradni Specjalistycznych oraz Centrum Badawczo - Rozwojowe nieinwazyjnych metod terapeutycznych.

Wróć do listy
03 grudzień 2023

godz. 16:00

Hala Podpromie

Polsat Sport Extra

PGE Rysice Rzeszów
3:2
Grupa Azoty Akademia Tarnów

PGE Rysice Rzeszów vs. Grupa Azoty Akademia Tarnów

TAURON Liga