Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 19-11-2020

Developres SKYRES Rzeszów rozegrał najdłuższy mecz w sezonie 20/21. Radomka pokonana 3:2!

Początek spotkania pomiędzy Developresem SKYRES Rzeszów, a E.Leclcerc MOYA Radomka Radom był bardzo zacięty. Atakująca drużyny z Rzeszowa Aleksandra Rasińska, punktowała rywalki bez większych problemów, niestety niezbyt długo. Szczelny blok rywalek kilkukrotnie zatrzymywały ataki naszej drużyny i szale pierwszego seta przechyliły się na korzyść Radomianek. Podopieczne Stephane’a Antigi do remisu doprowadziły dopiero pod koniec seta, za sprawą dobrych zmian Kiery Van Ryk oraz Marty Krajewskiej 21:21. W tym samym czasie rywalki jednak nie myliły się w kontrze, co doprowadziło do zwycięstwa w pierwszym secie 25:22 dla Radomia.


Drugą część spotkania rzeszowianki rozpoczynają z kilkupunktową przewagą. Zdecydowanie lepszy początek seta był efektem technicznych ataków kapitan Rysic Jelelny Blagojević. Dzięki błędom Radomki, zawodniczki z Rzeszowa miały okazje na powiększenie przewagi 16:9. Developres miał pod kontrolą przebieg drugiego seta i zakończył wygraną 25:20.


Trzecia partia spotkania i tym razem podopieczne trenera Marchesiego zaczynają od prowadzenia. Rzeszowianki miały problemy w przyjęciu, co spowodowało powiększeniem straty do rywalek. Problemy na boisku udzielały się również na ławce trenerskiej. Błędy podczas zmiany skutkowały czerwoną kartką dla naszego zespołu (16:11). Rysice walczyły do samego końca, lecz to drużyna z Radomia zwyciężyła trzeciego seta 25:17.


Czwarty set rozpoczyna się od wymiany punktowej. KS DevelopRes Rzeszów bardzo dobrze prezentował się w polu zagrywki, natomiast E.Leclerc MOYA Radomka Radom skutecznie punktował z drugiej linii boiska. Rzeszowianki w połowie seta zdołały wyjść na kilkupunktowe prowadzenia za sprawą skutecznej zagrywki Anny Kaczmar i na tablicy wyników pojawił się rezultat 20:17. Taka przewaga pozwoliła Rysicom dokończyć seta na swoją korzyść 25:22.


Początek tie-breka był bardzo wyrównany, oba zespoły walczyły o każdą piłkę, a wynik oscylował wokół remisu. Developres SKYRES Rzeszów po skutecznym ataku Anny Stencel zdołał oddalić się o dwa punkty od drużyny z Radomia. Dalsza część ostatniego seta to popis umiejętności zawodniczek Rzeszowa. Mecz zakończył się zwycięstwem tie-breaku 15:11 dla Developresu i tym samym po zaciętym boju wygrywamy z E.Leclerc MOYA Radomka Radom 3:2.


MVP -  Aleksandra Rasińska


E.LECLERC MOYA Radomka Radom 2:3 Developres SKYRES Rzeszów 
(25:22, 20:25, 25:17, 25:22, 11:15)


Składy zespołów:
E.LECLERC MOYA Radomka Radom: Johnson (28), Bruna Honorio (21), Twardowska (14), Picussa (9), Łukasik (6), Skorupa (4), Witkowska (libero) oraz Bałucka, Biała, Zaborowska, Szczygioł
Developres SKYRES Rzeszów: Rasińska (25), Stencel (11), Polańska (9), Blagojević (9), Lazić (6), Kaczmar (1), Krzos (libero) oraz Van Ryk (6), Fidon-Lebleu (6), Grabka, Krajewska

Wróć do listy
15 styczeń 2021

Hala Podpromie
Godz 17:30
Polsat Sport

DevelopRes SkyRes Rzeszów
3:0
E.Leclerc MOYA Radomka Radom

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. E.Leclerc MOYA Radomka Radom

TAURONLiga