Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 422502 gości

Wygrywamy turniej w Karpaczu!

Nasze dziewczyny na dwa tygodnie przed startem Ligi Siatkówki Kobiet, mogą pochwalić się pierwszym trofeum.

W Karpaczu, od piątku do niedzieli odbywał się Turniej Narodów, w którym oprócz naszej drużyny udział wzięły Polski Cukier Muszynianka Muszyna, MKS Dąbrowa Górnicza oraz niemiecki SSC Palmberg Schwerin. MVP naszej drużyny wybrana została atakująca Adela Helić. Bardzo cieszy mnie fakt zwycięstwa w tym turnieju. Mecze nie były dla nas łatwe, niestety traciłyśmy momentami kontrolę nad tym co działo się na boisku. Dobrze, że każda z zawodniczek dostała szansę, żeby wejść chociaż na kilka akcji. Myślę, że to dobry prognostyk przed turniejem w Rzeszowie - powiedziała po meczu Adela.

Zadowolenia z postawy swoich zawodniczek nie kryje również trener Lorenzo Micelli - Ten turniej na pewno był dobrym testem dla naszej drużyny. Mieliśmy szansę wypróbować dużo rozwiązań, ponieważ zagraliśmy aż piętnaście setów! Bardzo ważne było to, że dziewczyny utrzymywały rytm gry i stosowały taktykę. Wyjeżdżamy z Karpacza jako zespół bardziej doświadczony. Jednak prawdziwy obraz drużyny uzyskamy wtedy, kiedy wszystkie zawodniczki będą gotowe do gry.


Wyniki:

Developres - MKS Muszyna 3:2 (25:17)(25:20)(21:25)(22:25)(15:10)

Developres SkyRes Rzeszów – MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:21, 18:25, 25:17, 24:26, 15:12)

Developres Rzeszow vs SSC Palmberg Schwerin 3:2 (28:26)(25:13)(25:27)(19:25)(15:13)

 

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
13/12/2017
Hayley Spelman: Developres SkyRes Rzeszów to świetny zespół W dzisiejszym meczu inaugurującym fazę grupową Ligi Mistrzyń w czterech setach pokonaliśmy zespół ASPTT Mulhouse VB. Rozczarowania wynikiem nie ukrywała zawodniczka francuskiej drużyny, Amerykanka Hayley Spelman. ...
KUP TERAZ