Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 432360 gości

TRZY PUNKTY DLA CSM VOLEI ALBA BLAJ

Drugi mecz fazy grupowej Ligi Mistrzyń za nami! W dzisiejszym spotkaniu zmierzyliśmy się z CSM Volei Alba Blaj.

Drugi mecz fazy grupowej Ligi Mistrzyń za nami! W dzisiejszym spotkaniu zmierzyliśmy się z CSM Volei Alba Blaj.

 

 

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW: Rousseaux, Ptak, Żabińska, Helić, Rabka, Blagojević, Sawicka (L)

CSM VOLEI ALBA BLAJ: Salaoru, Thomaz, Barakova, Cleger, Onyejekwe, Crncevic, Vujovic (L)

 

 

 

Punktowy wynik rozpoczyna Helene Rousseaux (1:0). Szybko odpowiadają siatkarki rumuńskiego zespołu. Skutecznie atakuje Helić, jednak kolejny punkt pada łupem zawodniczek z Blaj (2:2). Kolejny atak Helić. As Żabińskiej. Ze środka atakuje Thomaz. Błąd podwójnego odbicia w naszej drużynie i kolejny punkt dla gości (4:5). Ze środka ponownie Thomaz. Ze skrzydła Blagojević. Autowy serwis Helić. Thomaz w aut (6:8). Zablokowana Helić. Ze środka Ptak. Helić w aut (7:11). Czas dla Lorenzo Micelliego. Rousseaux blok-aut. Skutecznie Helić (9:11). As serwisowy Rabki. Czas dla gości. Tym razem autowy serwis Rabki. Helić bez bloku w aut (10:13). Ze skrzydła Rousseaux. Potężny atak Cleger. Kiwka Blagojević. Ponownie Cleger (12:15). Kubanka popełnia jednak błąd w polu serwisowym. Punkt dla drużyny zdobywa Salaoru.Po bloku Blagojević. Thomaz z przesuniętej krótkiej. Rousseuax na czystej siatce (15:17)! Skutecznie Kaczorowska. Autowy serwis Moniki Ptak. Cleger po bloku w aut. Ponownie ze skrzydła Cleger. Autowa kiwka gości. Długą wymianę kończy Crncevic (17:22). Po rozegraniu piłki nie sięga Kasia Żabińska. Z przesuniętej krótkiej swój poprzedni błąd naprawia nasza środkowa. Kolejny punkt Żabińskiej. Serwis w siatke Rousseaux i pierwszy set dla gości (19:25). 

 

Początek seta należał do gości (1:0), mimo to szybko odpowiedziały zawodniczki z Rzeszowa. W zagrywce myli się Crncevic. Potężny atak Cleger. Punktowy serwis Onyejekwe (2:4). Cleger w aut, szybko jednak naprawia swój błąd. Ptak ze środka. Zablokowana Cleger (5:5)! Zablokowana Blagojević. Zablokowana Crncevic. Ze skrzydła Cleger. W dziewiąty metr trafia Helene Rousseaux. Kiwa Crncevic (7:8). Ponownie Crncevic. Skutecznie Salaoru. Ze środka Żabińska. Ponownie Crncevic. Ze skrzydła Helić (9:11). Odpowiada Cleger. Ponownie skutecznie Adela Helić. Ze skrzydła Salaoru. Poniwnie Cleger. Czas dla gospodyń (10:14). Blagojević blok-aut. Po bloku Cleger. Kiwka Blagojević. Ptak ze środka (13:15). Cleger blok-aut. Rousseaux blok-aut. Skutecznie Helić. Zablokowana Crncevic (16:16). Skutecznie Salaoru. Odpowiada Helić. Onyejekwe po bloku w aut. Ze skrzydła Helić (18:18). Po bloku Salaoru. Helić w siatkę. Zablokowana Blagojević. Czas dla gospodyń. Skutecznie Cleger. Kiwa Blagojević (19:22). Serwis Żak - akcja zostaje powtórzona. Skutecznie Helić. Czas dla gości. Skutecznie Cleger. Zablokowana Helić. Zablokowana Cleger. Cleger w aut (22:24). Zablokowana Salaoru. Czas dla trenera Darko Zakoca. Zablokowana Salaoru! Gramy na przewagi!!! W siatkę Helić. Ze skrzydła Andrushko. Skutecznie Crncevic. Cleger blok-aut, koniec seta(25:27).

 

Seta rozpoczynają nasze przeciwniczki od bloku na Jelenie Blagojević. Skutecznie Cleger. Ptak z przesuniętej krótkiej (3:2). Ze skrzydła Rousseaux. Przechodzącą piłkę wykorzystuje Monika Ptak. Ze środka Onyejekwe. Przejście dołem Adeli Helić, punkt dla gości. Ze środka Monika Ptak (6:4). Odpowiadają goście. As serwisowy Cleger. Następny serwis Kubanki w siatkę. Przez nasz blok przebija się Abel Cleger. Skutecznie Cleger (7:8). Zablokowana Rousseaux. Skutecznie Helić. Drugą piłkę wykorzystuje rozgrywająca gości. Ze środka Żabińska (9:10). Zablokowana Crncevic. Ze skrzydła Cleger. Zablokowana BBlagojević. Skutecznie Cleger. Ponownie Cleger. Zablokowana Helić (10:16). Skutecznie Cleger. Helić w aut. W kolejnej akcji Serbka naprawia swój błąd. Błąd podwójnego odbicia zostaje odgwizdany atakującej z Rumunii. Ze skrzydła Crncevic. Zablokowana Blagojevic (12:20). Czas dla gospodyń. Autowy serwis gości. Cleger po prostej. Skutecznie Rousseaux. Ze środka Thomaz (14:22). Skutecznie Rousseaux. Autowy serwis Andrushki. Ponownie Rousseaux. Belgijka w aut. Autowy serwis Thomaz. Drugą piłkę wykorzystuje rozgrywająca (17:25).

 

 

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW vs CSM VOLEI ALBA BLAJ 0:3 (19:25, 25:27, 17:25)

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
20/01/2018
Wizyta w salonie Sky Beauty Wykorzystując niespodziewaną przerwę w rozgrywkach, nasza drużyna odwiedziła salon Sky Beauty. ...
KUP TERAZ