Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 449695 gości

Sprzedaż biletów na mecz z Atomem Treflem Sopot

KS Developres SkyRes Rzeszów informuje, że w dniu 16 lutego 2017 roku rozpocznie się internetowa sprzedaż biletów na mecz z Atomem Treflem Sopot w ramach rozgrywek ORLEN Ligi.


16 lutego o godz. 12:00 rozpocznie się internetowa sprzedaż biletów na spotkanie z Atomem Treflem Sopot, które odbędzie się 19 lutego o godz. 15:00 w hali Podpromie. Wejściówki na to spotkanie będzie można kupić w zakładce "Kup Bilet", a także w dniu meczu w kasie biletowej Klubu w hali Podpromie. 

 

Pojedyncze wejściówki na pojedynki naszej drużyny w ORLEN Lidze kosztować będą 20 zł (bilet normalny) i 12 zł (ulgowy). Przypominamy również, o puli 200 darmowych wejściówek dla dzieci i młodzieży, po okazaniu legitymacji szkolnej. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj

 

Jednocześnie informujemy, że od niedzieli w naszym sklepie będzie można zakupić gadżety klubowe. Do sprzedaży trafią:

- proporczyk (25 zł)

- odznaka klubowa (10 zł)

- koszulka bawełniana z małym logotypem (40 zł)

- koszulka bawełniana z dużym logotypem (45 zł).

 

Przypominamy, że podczas meczów w hali Podpromie funkcjonuje "Strefa małego kibica" w specjalnie wyznaczonym miejscu na płycie boiska. Najmłodsi kibice będą mieli zapewnione liczne atrakcje, m.in.:

- malowanie twarzy

- tworzenie balonowego zoo

- kącik plastyczny

- tworzenie bransoletek z koralików

- bajkowych zgadywanego,

oraz wiele innych zabaw. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców ze swoimi pociechami! 

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
19/03/2018
Stefana Veljković: Nadchodzą play-offy i zobaczymy, co się wydarzy Stefana Veljković to jedna z najjaśniejszych postaci w Chemiku Police. Co miała do powiedzenia po wczorajszym, przegranym przez jej drużynę meczu? ...
KUP TERAZ