Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 432365 gości

Przygotowania ruszyły pełną parą

Nasza drużyna trenuje już na pełnych obrotach i przygotowuje się do nowego sezonu. W zespole brakuje jedynie Jeleny Blagojević, która razem ze swoją reprezentacją narodową (Serbia) za kilka dni weźmie udział w Mistrzostwach Europy.

- Na tym etapie bardzo ciężko pracujemy nad kondycją, techniką i prewencją, mecze są na ten moment ostatnim celem. Od przyszłego tygodnia bardzo powoli zaczniemy grać i rozmawiać o systemie gry oraz taktyce. Dziewczyny są w pełni skoncentrowane i pokazują bardzo dobre podejście do pracy, kreując atmosferę walki. Pozostaje czekać na pierwsze sparingi, aby przejść do kolejnego etapu  – powiedział trener Lorenzo Micelli.

W przyszłym tygodniu nasz zespół wyjedzie do Prostejova, gdzie rozegra dwa mecze spraingowe z miejscowym VK Agel Prostejov.

20 i 21 września na Podpromiu drużyna zagra spraingi z ŁKS Commercecon Łódź.  Kilka dnia później (29.09 – 01.10), Developres weźmie udział w międzynarodowym turnieju w Karpaczu, grając z Polskim Cukrem Muszynianka Muszyna, Tauron Dąbrową Górniczą oraz Schweriner SC. Etap sparingowy zakończy międzynarodowy turniej w Rzeszowie 06-08 października.

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
20/01/2018
Wizyta w salonie Sky Beauty Wykorzystując niespodziewaną przerwę w rozgrywkach, nasza drużyna odwiedziła salon Sky Beauty. ...
KUP TERAZ