Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 442535 gości

Pola Nowakowska: Życzę Agacie zdrowia

Pola Nowakowska - młoda, zdolna zawodniczka grająca na pozycji libero. W ostatnich spotkaniach zastępuje kontuzjowaną Agatę Sawicką i stara się to robić jak najlepiej. 

 

 

- Dziś byłam bardzo zestresowana, nerwy nie pomagały mi w grze. Chciałam jak najszybciej pozbyć się tych złych emocji, ale siedziały we mnie do końca meczu, co było widać - zaczyna Pola - Przepraszam za moje niektóre obrony, ale cieszę się, że są trzy punkty i pomimo tych małych błędów udało się wygrać. 

Pola przyznaje, że cieszy się, iż ma szansę grać i wspierać swoją drużynę w trudnym okresie, w którym brakuje podstawowej libero. Dodaje też, że wolałaby by okoliczności były inne: - Życzę Agacie zdrowia i tego, by jak najszybciej wróciła do gry - mówi.

 

Luty to ciężki okres dla zawodniczek rzeszowskiego Developresu, gdyż łącznie w tym miesiącu rozegrają aż osiem spotkań. Oznacza to również mało czasu na odpoczynek i zresetowanie głów. Jaki sposób na oderwanie się od siatkówki ma nasza libero? - W czasie wolnym od treningu staram się jechać na odnowę, by trochę odprężyć ciało. Dużo śpię, bo to mi też pomaga (śmiech). Odprężeniem dla mnie jest też słuchanie muzyki i rozmowa z rodziną, co okazuje się zawsze pomocne.

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
22/02/2018
CSM Volei Alba Blaj ponownie górą Kolejny mecz Ligi Mistrzyń za nami. Dziś ponownie zmierzyliśmy się z rumuńskim zespołem CSM Volei Alba Blaj. ...
KUP TERAZ