Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 432366 gości

Pamiątkowe tablo w rękach Aleco

We wtorek przedstawiciele Klubu Sportowego Developres Rzeszów przekazali na ręce Prezesa, Firmy Aleco pamiątkowe tablo z brązowym medalem ORLEN Ligi. Rzeszowska Firma jest sponsorem naszej drużyny od sezonu 2014/15.

 

Firma Aleco jest sponsorem klubu od samego początku. Aleco to rodzinne przedsiębiorstwo, które od początku działalności specjalizuje się w kompleksowych pracach płytkarsko-budowlanych. Swoją pracę wykonują w oparciu o najnowsze technologie i najwyższej jakości materiały. Ponadto klientom zapewniają wsparcie techniczne na każdym etapie prac oraz krótkie terminy realizacji. Siedziba Firmy znajduje się w Leżajsku. 

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
20/01/2018
Wizyta w salonie Sky Beauty Wykorzystując niespodziewaną przerwę w rozgrywkach, nasza drużyna odwiedziła salon Sky Beauty. ...
KUP TERAZ