Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 449694 gości

O miejsce w tabeli z ŁKS Commercecon Łódź

Już w tę niedzielę zmierzymy się z drużyną ŁKS Commercecon Łódź. Będzie to dla nas niezwykle ważne spotkanie, bowiem będziemy walczyć o awans na drugie miejsce w tabeli.     ŁKS Commercecon Łódź to jedna z n

Już w tę niedzielę zmierzymy się z drużyną ŁKS Commercecon Łódź. Będzie to dla nas niezwykle ważne spotkanie, bowiem będziemy walczyć o awans na drugie miejsce w tabeli.

 

 

ŁKS Commercecon Łódź to jedna z najlepszych drużyn tego sezonu. Nasze przeciwniczki do tytułu mistrzowskiego wygrały wszystkie spotkania w tym sezonie, tracąc tylko jedno "oczko" do Chemika Police, który zajmuje pierwsze miejsce. Zwyciężyły w 21 setach, przegrywając jedynie 6. 

Drużynę Developresu SkyRes Rzeszów dzieli od łodzianek trzy punkty. Plasujemy się obecnie na trzeciej pozycji w tabeli, z 19 wygranymi i 8 przegranymi setami. 

Do 20 grudnia czeka nas jeszcze kilka ważnych meczów. Zagramy z Łodzią i Policami o miejsce w tabeli. Musimy być gotowi na te spotkania, żeby dobrze zakończyć rok - powiedział trener drużyny, Lorenzo Micelli. 

 

 

Zapraszamy w niedzielę do hali Podpromie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00. 

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
19/03/2018
Stefana Veljković: Nadchodzą play-offy i zobaczymy, co się wydarzy Stefana Veljković to jedna z najjaśniejszych postaci w Chemiku Police. Co miała do powiedzenia po wczorajszym, przegranym przez jej drużynę meczu? ...
KUP TERAZ