Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 432365 gości

Lorenzo Micelli: Jesteśmy o krok od historycznego momentu

Po niełatwym pierwszym meczu będziemy gościć Nova KBM Branik Maribor. Celem na ten mecz na pewno będzie zatrzymanie Izy Mlakar (31 punktów w ostatnim meczu) i jak najlepsze zaprezentowanie się przed rzeszowską publicznością. W pierwszym meczu mieliśmy takie same szanse zaskoczyć naszego przeciwnika. Zespół miał dobre podejście i chcemy rozpocząć tak samo w drugim meczu, aby zawalczyć o pozytywny wynik - mówi Samo Miklavc, szkoleniowiec słoweńskiej drużyny.
To szansa, aby 11 listopada w Rzeszowie był znany nie tylko jako Dzień Niepodległości, ale także jako ostatni krok dla najlepszych drużyn w Europie. Jesteśmy szczęśliwi z powodu naszego zwycięstwa w Mariborze, ale wiemy, że to nie wystarczy, aby uzyskać awans do najlepszej "16". Musimy poprawić naszą grę i dać z siebie wszystko w sobotę. Jesteśmy o krok do historycznego momentu w siatkówce kobiet w naszym mieście - powiedział trener Lorenzo Micelli.

 

Spotkanie rozegrane zostanie 11 listopada, początek o 18:30 (transmisja POLSAT SPORT EXTRA).

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
20/01/2018
Wizyta w salonie Sky Beauty Wykorzystując niespodziewaną przerwę w rozgrywkach, nasza drużyna odwiedziła salon Sky Beauty. ...
KUP TERAZ