Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 404593 gości

Lista akredytowanych dziennikarzy

Szanowni Państwo, poniżej lista akredytowanych dziennikarzy w sezonie 2017/18.

Jednocześnie informujemy, iż osoby, których zdjęcia w systemie accredito nie przedstawiają wyraźnie twarzy (zostały do Państwa wysłane wiadomości) są proszone o pilne dosłanie zdjęć na adres jrog@developres.rzeszow.pl. 

W innym wypadku akredytacje nie zostaną wydane. 

 

Press:

  1. Tomasz Szeliga Super Nowości Rzeszów
  2. Tomasz Krucan Lajfy.com
  3. Karolina Głodowska Nowiny, nowiny24.pl 
  4. Łukasz Pado Nowiny, nowiny24.pl 
  5. Stanisław Siwiec Rzesport.pl
  6. Paweł Fleszar sportkrakowski.pl
  7. Alfred KycPolska Agencja Prasowa PAP
  8. Tomasz Błażejowski Gazeta Wyborcza Rzeszów
  9. Marcin Lew Freelancer
  10. Olga Chmielowska Strefa Siatkówki www.siatka.org
  11. Viktor Tsapyak Freelancer
  12. Marek Bluj Nowiny, nowiny24.pl 
  13. Katarzyna Koniuch Wirtualna Polska
  14. Rafał Myśliwiec www.plusliga.pl, www.orlenliga.pl
  15. Tomasz Czarnota Super Nowości Rzeszów
  16. Magdalena Solecka Volleyworld.pl - świat męskiej siatkówki
  17. Monika Skrzyniarz Wirtualna Polska
  18. Karolina Korbecka Przegląd Sportowy
  19. Waldemar Mazgaj Agencja Informacyjna Polska Press

 

Foto:

  1. Bartosz Frydrych Freelancer
  2. Tomasz Majcher Freelancer
  3. Krzysztof Kapica Nowiny, nowiny24.pl
  4. Dominik Kowalczewski Freelancer
  5. Damian Leszczyński Damian Leszczyński Fotografia
  6. Patryk Górecki PodkarpacieLIVE
  7. Patryk Ogorzałek Gazeta Wyborcza Rzeszów
  8. Paweł Dubiel Super Nowości Rzeszów
  9. Sylwia LisStrefa Siatkówki www.siatka.org
  10. Grzegorz Bukała Reporter Agencja Fotograficzna
  11. Rene Aurin Lodz Post
  12. Karol Słomka Agencja Fotograficzna 400MM
  13. Maciej Goclon Przegląd Sportowy
  14. Darek Delmanowicz PAP Foto

 

Radio:

  1. Piotr Mazurkiewicz Katolickie Radio Via

Piotr SochaPolskie Radio Rzeszów

  1. Bartłomiej Wisz Polskie Radio Rzeszów
  2. Janusz Kołodziej Polskie Radio Rzeszów
  3. Jerzy Haas Polskie Radio Rzeszów
  4. Robert Szwajca Radio Centrum - Rzeszów
  5. Andrzej Blahaczek Radio Centrum - Rzeszów
  6. Bogdan Smola Radio Centrum - Rzeszów

 

TV:

  1. Krzysztof Holik TVP 3 Rzeszów
  2. Mirosław Pęcak TVP 3 Rzeszów
  3. Paweł Pezdan TVP 3 Rzeszów.

 

Akredytacje można będzie odebrać w kasie biletowej hali Podpromie, 8. października podczas V Turnieju o Puchar Firmy Developres oraz 14. października podczas pierwszego ligowego meczu w tym sezonie.

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
17/10/2017
Z piekła do nieba Wygrywamy niełatwe spotkanie na inaugurację Ligi Mistrzyń, na jeszcze bardziej trudnym terenie. ...
KUP TERAZ