Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 432365 gości

Historyczny medal dla Firmy INGLOT

We wtorek przedstawiciele Klubu Sportowego Developres Rzeszów przekazali na ręce Prezesa, Zbigniewa Inglota pamiątkowe tablo z brązowym medalem ORLEN Ligi.


Firma INGLOT współpracę z naszym klubem rozpoczęła od poprzedniego sezonu. Przed rozpoczęciem sesji zdjęciowej w sezonie 2016/17, nasze zawodniczki "oddały" swoje twarze do dyspozycji wizażystek Firmy Inglot, które niezwykłe makijaże przygotowywały w specjalnym mobilnym studio. Dodatkowo każda z dziewczyn otrzymała spersonalizowany podarunek. 

 

INGLOT to polska firma produkująca kosmetyki kolorowe, która pojawia się na wszystkich wydarzeniach branżowych na całym świecie. Aktywnie włącza się w międzynarodowe pokazy makijażu - The Makeup Show, IMATS, produkcje telewizyjne, Fashion Week w światowych stolicach mody. Historia firmy sięga lat osiemdziesiątych, a pierwszą kolorową kolekcję tworzyły lakiery do paznokci. W niedługim czasie pojawiły się cienie do powiek i pomadki do ust. Dzisiaj markę charakteryzuje olbrzymi wachlarz kolorów i różnorodność oferowanych produktów. 

 

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
20/01/2018
Wizyta w salonie Sky Beauty Wykorzystując niespodziewaną przerwę w rozgrywkach, nasza drużyna odwiedziła salon Sky Beauty. ...
KUP TERAZ