Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 432365 gości

Hala dostała licencję!

Po ogromnych wysiłkach udało nam się otrzymać licencję dla hali przy ZSO nr 2, gdzie rozegramy mecz rewanżowy 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzyń.

 

„Dziś rano otrzymaliśmy z CEV wiadomość, że Europejska Federacja Siatkówki wydała jednorazową zgodę na rozegranie meczu rewanżowego 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzyń z izraelskim zespołem Hapoel Kfar Saba na hali sportowej przy ulicy Hetmańskiej.

Ta zgoda jest pochodną  zaangażowania wielu ludzi. Klub złożył kompletną dokumentację hali i otoczenia, składającą się z wszelkiego rodzaju mapek przedstawiających obraz rzeczywisty, jak
i mapek które przedstawiały halę i otoczenie, w tym dostawiane trybuny, parkingi dla TV itd. Zostały one przyjęte przez CEV bez zastrzeżeń.

Wszystko to o czym mówię, musiało powstać od nowa, bo poza planami budowlanymi hali takiej dokumentacji nikt nie posiadał. Chciałbym w tym miejscu podziękować wiceprezydentowi Rzeszowa Stanisławowi Sieńce, kierownikowi hali przy ulicy Hetmańskiej Michałowi Niemcowi, oraz firmie Specjał za przygotowanie planu zabezpieczenia.

To oczywiście kropla w morzu prac jakie trzeba będzie wykonać, w związku z niespodziewanym wyprowadzeniem  się z naszej hali, ale ta licencja to kropla najważniejsza. Mam nadzieję, że już nigdy nie dojdzie do takiego absurdu, że medaliści Mistrzostw Polski, będą musieli wychodzić z własnej hali na rzecz imprezy na którą przyjdzie w przypływach może 100 kibiców – mówi Wiceprezes klubu, Wiesław Kozieł”. 

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
20/01/2018
Wizyta w salonie Sky Beauty Wykorzystując niespodziewaną przerwę w rozgrywkach, nasza drużyna odwiedziła salon Sky Beauty. ...
KUP TERAZ