Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 432365 gości

Firma Olimp Sport Nutrition dostała pamiątkowy medal

W poniedziałek władze Klubu Sportowego Developres Rzeszów przekazały na ręce pracowników Olimp Sport Nutrition pamiątkowe tablo z medalem.

 

OLIMP SPORT NUTRITION®  to ćwierć wieku doświadczeń w produkcji odżywek i suplementów diety. Jedno z niewielu w Świecie tak nowoczesnych zapleczy badawczo-rozwojowych i produkcyjnych, nieustannie rozwijanych przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów w zakresie biotechnologii, farmacji i technologii żywienia oraz stała współpraca z największymi światowymi autorytetami z dietetyki sportowej - wszystko stawia OLIMP SPORT NUTRITION® na szczycie firm, nie tylko aktywnie wdrażających, ale i nieustannie rozwijających innowacyjne podejścia w dziedzinie żywienia w sporcie.

OLIMP SPORT NUTRITION® jestmarka znaną i rozpoznawalną na całym świecie. Jednym z największych producentów suplementów diety i odżywek w Polsce oraz czołowym producentem w Europie i na świecie. 

W siedzibie Olimp Laboratories w Dębicy od kilku lat nasza drużyna przechodzi testy mające na celu usprawnienie przygotowań do sezonu. Zawodniczki poddawane są analizie składu ciała, dzięki której oceniona jest masa mięśniowa, stopień mineralizacji kości, zawartość wody w organiźmie oraz poziom tkanki tłuszczowej w cały organiźmie, a także poszczególnych segmentach ciała. Siatkarki przechodzą również kompleksową analizę momentu siły w stawie kolanowym oraz w stawie barkowym (ramienno-łopatkowym) w warunkach pracy izokinetycznej systemem Biodex 4 Pro. Wyniki tych badań służą w prewencjach kontuzji, które mogą powstawać w wyniku dysproporcji siły i zakresu ruchu w poszczególnych stawach oraz grupach mięśniowych.

 

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
20/01/2018
Wizyta w salonie Sky Beauty Wykorzystując niespodziewaną przerwę w rozgrywkach, nasza drużyna odwiedziła salon Sky Beauty. ...
KUP TERAZ