Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 449695 gości

Czwarte miejsce w tabeli po ośmiu kolejkach

Po przegranym 2:3 meczu z ŁKS-em Commercecon Łódź, zajmujemy czwartą pozycję w tabeli z liczbą 17 pkt na koncie. Jak w tym meczu radziły sobie nasze zawodniczki?       

Po przegranym 2:3 meczu z ŁKS-em Commercecon Łódź, zajmujemy czwartą pozycję w tabeli z liczbą 17 pkt na koncie. Jak w tym meczu radziły sobie nasze zawodniczki? 

 

 

 

W dzisiejszym spotkaniu po naszej stronie najlepiej radziła sobie Helene Rousseaux. Belgijska przyjmująca zapisała na swoim koncie aż 22 pkt, atakując z 43% skutecznością. Dużo gorzej radziła sobie w przyjęciu, notując jedynie 26%. Tuż za nią, z liczbą 20 pkt uplasowała się Adela Helić, atakująca z 38% skutecznością. W pierwszej trójce najlepiej punktujących zapisała się też nasza kapitan, Jelena Blagojević, zdobywczyni 16 pkt. Ona również przyjmowała najlepiej z całej trójki - z 47% skutecznością. W ataku zanotowała 42%.

Wszystkie te zdobycze były jednak niewystarczające w starciu z drugą drużyną tabeli: - Myślę, że każdy, kto nam kibicuje, może być rozczarowany wynikiem. Patrząc na fakt, iż był to hit kolejki, wynik się zgadza, ale nasza gra wciąż pozostawia trochę do życzenia. - powiedziała Katarzyna Żabińska. Środkowa przyznaje, że celem drużyny było zwycięstwo, jednak gra z tak trudnym przeciwnikiem, ekipą z drugiego miejsca tabeli, to nie jest łatwy orzech do zgryzienia: - ŁKS Commercecon Łódź to bardzo trudny przeciwnik, jeden z kandydatów do medalu, którego niestety nie udało nam się dziś pokonać. 

Żabińska nie chciała komentować swojej postawy w dzisiejszym meczu - siatkarka zanotowała dość niską skuteczność w ataku - stwierdzając, że nie do niej należy ocena: - Faktem jest, iż przegrałyśmy mecz, a jest to na tyle istotne, że to trener będzie nas oceniał

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra na wyjeździe. Już 9.12 zmierzymy się z Chemikiem Police. Teraz czeka nas więc tydzień ciężkiej pracy: - Na pewno kilka elementów będziemy musiały poprawić, przede wszyskim zagrywkę. Musimy postawić na nią, by odrzucić przeciwników od siatki i żeby to im trudniej było rozrywać akcje - stwierdziła Żabińska. 

 

 

 

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW VS ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 2:3 (24:26, 25:18, 26:24, 17:25, 9:15)

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
19/03/2018
Stefana Veljković: Nadchodzą play-offy i zobaczymy, co się wydarzy Stefana Veljković to jedna z najjaśniejszych postaci w Chemiku Police. Co miała do powiedzenia po wczorajszym, przegranym przez jej drużynę meczu? ...
KUP TERAZ